reklamı kapat

POPÜLER

Yamaha Tracer 900 Emniyet Genel Müdürlüğü motosiklet

Emniyet Genel Müdürlüğü motosiklet filosunun yeni üyeleri

Emniyet Genel Müdürlüğü, güvenlik hizmetleri tarafından kullanılması amacı ile yeni motosikletler aldı. Bu sayede Emniyet Genel Müdürlüğü motosiklet kullanan ekiplerin daha hızlı ve güvenli hareket etmesini hedefliyor.

Trafik hizmetlerinde ekiplerin olaylara daha hızlı müdahale etmeleri amacıyla Emniyet Genel Müdürlüğü motosiklet filosunu Yamaha Tracer 900 ile güçlendirdi. Tracer 900, yoğun tempoda çalışan motosikletli polis ekiplerininen büyük yardımcılarından biri olacak.

Performans ve güvenliğin yanı sıra sağladığı konfor ile ekiplerin görev sırasında rahat sürüş yapmasını sağlayacak. Tracer 900’de polis memurlarının hayatını kolaylaştıracak önemli detaylar var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oldukça performanslı

Yamaha’nın Tracer 900 modelinde kullanılan 3 silindirli ve 847 cc motor hacmine sahip yüksek performanslı CP3 motor bloğu, 115 PS güç ve 87,5 Nm tork üretiyor. Motor performansının yanı sıra ekiplerin güvenli bir sürüş yapmasını sağlayacak kaydırmalı debriyaj, sürüş modları ve çekiş kontrol sistemi gibi sürüş destek donanımlara sahip. Dar alanlardan geçişleri ve motosikletin kontrolünü kolaylaştıran daraltılmış gidon genişliği sayesinde Emniyet Genel Müdürlüğü motosiklet ekipleri Tracer 900 ile yoğun bölgelerde daha kıvrak ve hızlı hareket edebilecek.

İlginizi çekebilir

Maceraya uzun bakış: Yamaha Niken GT