reklamı kapat

POPÜLER

Yamaha Tracer 900

Türkiye fiyatı açıklanan Yamaha Tracer 900’ü bekleyenlere güzel haber

Yamaha, bu yılın başında duyurduğu Tracer 900 modelini Yamaha bayilerinde satışa sundu. Tracer 900’ün çok sevilen özelliklerini ve güçlü yanlarını yenilemeye odaklanan Yamaha tasarım ekibi, aynı zamanda motosikletin gezi potansiyelini artıran bir dizi güncelleme ve değişiklik yaptı.

Yeni güncellemelerle uzun yol perfomansı daha da artan Tracer 900, heyecan verici spor performansı, arttırılmış yol tutuşu ve konforlu kullanımı ile dikkat çekiyor. Seyahat sırasında daha iyi rüzgar koruması sağlayan yeniden tasarlanmış ön cam, uzun yolculuklarda daha rahat ve keyifli bir sürüş imkanı sunuyor. Yeni ön cam tasarımının tek elle yükseklik ayarı yapılmasına imkan sağlayan yapısı kullanıcıya çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Yamaha yeni Tracer 900 modelinde tasarımsal bazı değişiklikler de yaparak motosikletin kalitesini ve kullanım hissini geliştirmeyi başardı.

Yeni Tracer 900’de kullanılan yeniden tasarlanmış alüminyum arka maşa ve yenilenmiş arka amortisör ayarları sayesinde motosikletin gezi performansı artırıldı ve orijinal sert yan çantaların eklenmesine olanak sağlandı. Yeni Tracer 900 tasarımında artçılar da unutulmamış ve artçı konforunu arttıran bazı değişiklikler yapılmış.

Yenilenen oturma geometirisi ve selesi ile artçı olarak seyahat etmek artık çok daha rahat. 2018 modelde hem sürücünün hem de artçı selesi yenilendi. Bu sayede yüksek düzeyde konforun yanı sıra Tracer 900’ün birinci sınıf görünümü ve hissi geliştirildi. Sürücü selesinin yüksekliği alçak ve yüksek olmak üzere 2 farklı konuma ayarlanabiliyor.

Yamaha Tracer 900’ün satış fiyatı ne kadar?

Motosikletin Türkiye’deki satış fiyatı 62.300 TL.

2018 Tracer 900 yeni özellikler

Daha zarif ve yüksek kaliteli gövde tasarımı
Daha hafif ve daha ince elcik korumalarıyla daha dar gidon
Daha fazla sürücü ve artçı konforu için yeni tasarlanan sele
Rüzgara karşı daha iyi koruma için tek elle ayarlanabilen ön cam
Daha uzun alüminyum arka maşa ile daha güçlü sürüş kuvveti hissi
Yeni ayaklık takımıyla kusursuz artçı konforu
Yenilenen artçı tutamakları
Yenilenen arka çamurluk

Video