reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

yerli otomobil

Yerli otomobil üzerinden hazırlanan ilginç polis ve taksi aracı görselleri

Beklenen yerli otomobil tanıtımının yapılmasının arından Emniyet Genel Müdürlüğü resmi Twitter hesabından adeta keşke dedirten bir görsel paylaşıldı.

Advertisement

Yerli otomobilin tanıtımının yapılmasının üzerinden bir gün geçti. Sosyal medya üzerinde araçlara ait tasarım detaylarının yorumlanması tam gaz devam ederken, ortaya keşke dedirten görseller çıktı. Emniyet Genel Müdürlüğü resmi Twitter hesabı üzerinden yerli otomobilin sedan versiyonu hakkında bir paylaşım yapıldı. Buna göre araç emniyet güçlerinin kullanımına uygun olarak hazırlanarak sanal bir tasarım oluşturuldu. Paylaşılan görsele güzel bir mesaj da eklendi. EGM’nin bu paylaşımı dışında yerli otomobilin SUV versiyonu üzerinde de benzer çalışmalar yapıldı. Son olarak bir paylaşım da İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’dan geldi. Yerlikaya, “İstanbul’umuzun taksilerine yerli otomobil çok yakıştı dedi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
yerli otomobil
yerli otomobil

Yerli otomobil için taksiciler de talip olmuştu

Eyüp Aksu konu ile ilgili; “Sektör olarak çok heyecanlıyız. Uzun zamandır beklediğimiz bir projeydi. Nasıl ki yerli ve milli bir yazılım bilinci ile bugüne kadar hareket ettiysek, aynı bilinci değerli yolcularımızı taşıdığımız araçlarımız için de taşıyoruz. Ülkemiz adına bir dönüm noktası oluşturacak yerli otomobile bu anlamda destek olacağımızı şimdiden açıklamak istiyoruz. Aracı görmemize gerek yok, 17 bin araca şimdiden talibiz.Bu markalarımızın oluşmasında yerli talebinin hayati önem taşıdığının farkındayız. ÖTV teşvikinin devamı hem araç parkını yenileyip müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermemizde, hem de yerli otomobil talebinde hareket kabiliyeti sağlayacaktır. Gerekli şartların oluşması durumunda, İstanbul’daki taksi filosunun yerli otomobille yenilenmesi mümkün olabilecek. Bu proje son yıllarda Türkiye’nin imza attığı sayısız mega projeden bir tanesi.” şeklinde konuştu.

İlginizi çekebilir

Ford Focus reklam filmi