reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Game of Thrones 8. sezon öncesi Night King’in amacı ortaya çıktı

Game of Thrones 8. sezon bölümleri Ak Gezenler ve insanlar arasında devasa bir savaşa sahne olacak. Peki Ak Gezenler’in başı Night King aslında ne istiyor?

14 Nisan’da yayınlanacak olan Game of Thrones 8. sezon, taht savaşının da ötesinde insanların hayatta kalma savaşına ev sahipliği yapacak. Daenerys Targaryen ve Jon Snow’un iki ejderha ile Kış Yarı’nda savunma yapacağı bu büyük savaş, televizyon tarihinin de en görkemli savaşlarından birine imza atmaya hazırlanıyor. Peki bu savaşın diğer tarafı olan Night King’in motivasyonu ne? Kitaplarda yarım kalan hikayenin bu yönünü, Night King’i canlandıra aktör Vladimir Furdik açıklıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İntikam peşinde

Furdik EW‘a verdiği röportajda “Biri onu Night King yaptı. Eskiden kim olduğunu kimse bilmiyor. Asla Night King olmak istememişti. Sanırım o intikam peşinde. Herkesin hikayesinde iyi ve kötü olmak üzere iki farklı taraf var. Night King’de ise sadece kötü taraf var.” diyor. İntikam peşinde olduğunu öne sürdüğü karakterin ise belirli bir hedefi olduğunu kaydediyor. Furdik’in hayli ilgi çekici açıklaması şu şekilde devam ediyor: “İnsanlar onun aslında bir hedefin peşinde olduğunu görecek. Ve bunun kim olduğunu öğreneceksiniz. Aynı zamanda geçtiğimiz bölümlerde yaşanan Jon Snow ve Night King karşılaşmasında Night King’in kollarını kaldırdığı bir sahne vardı. Bu sezon da ona benzer hatta çok daha güçlü bir an yaşanacak ikili arasında.

Furdik’in sözlerine göre Night King’in belirli bir hedefi olması ve onun üzerine gitmesi hayli ilginç bir açıklama. Game of Thrones 8. sezon her yeni açıklamayla biraz daha heyecan verici bir hale bürünüyor. Dizinin fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video