reklamı kapat

POPÜLER

marvel Fantastic Four

Marvel hayranlarından Fantastic Four teorisi

Disney’in 20th Century Fox‘u alma girişimiyle birlikte Marvel hayranları Fantastic Four‘u varolan dünyaya eklemek için çalışmalara başladı.

Bildiğiniz gibi normalde X-Men ve Fantastic Four çizgi roman dünyasında Marvel’a ait. Fakat yayın hakları seneler önce Fox’a satılmıştı. Bu sebeple Marvel Sinematik Evreni’nde bu çok sevilen kahramanları göremiyoruz. Onlar farklı bir stüdyo tarafından bağımsız olarak uyarlanıyordu. Disney‘in 20th Century Fox’u almak için yaptığı girişimlerin ardından bu durumun değişmesini bekliyoruz. Marvel hayranları da Fantastic Four’u MCU’ya dahil etmenin bir yolunu bulmuş gibi duruyor.

Reddit kullanıcısı ElectricalFinish’in teorisine göre Marvel, Avengers 4’ün ardından quantum dünyası sayesinde Fantastic Four problemini çözebilir. Bunun mümkün olabilmesi için Reed Richards ve ekibinin uzaya değil, quantum alemine yollanması gerekiyor. Bu önemli görev sırasında yaşanan patlama ve quantum enerjisi birleşerek Fantastic Four ekibinin oluşmasına vesile olabilir. Böylece dolambaçlı yeni bir orijin hikayesi yaratmaya gerek kalmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aslında fikir hiç fena değil. Hele de Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige gelecekte quantum dünyasının öneminin giderek artacağını söylemişken… Ancak sıkı Fantastic Four hayranları bu konuda ne düşünür, bilemiyoruz açıkçası.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları