reklamı kapat

POPÜLER

X-Men

Oscar Isaac’ten X-Men Apocalypse itirafı

Star Wars serisiyle geniş bir hayran kitlesi elde eden Oscar Isaac X-Men Apocalypse filminin çekimleri sırasında yaşadığı zorluklar hakkında konuştu. Çekimlerin pek de hayal ettiği gibi geçmediğini itiraf etti.

Bilmeyenler için kısaca hatırlatmak gerekirse Oscar Isaac‘i X-Men Apocalypse’in kötüsü En Sabah Nur olarak seyretmiştik. Sevilen oyuncu film boyunca baştan aşağı mavi renkte karşımıza çıkmıştı. Kostümü ve makyajıyla tanınmaz hale gelmişti. Görünen o ki kostüm ve makyaj süreci tahmin ettiğimizden çok daha zorlu ve can sıkıcıymış. En azından Oscar Isaac’in açıklamaları öyle düşünmemize neden oluyor.

“Filmdeki kostümüm yüzünden oturmam mümkün olmuyordu. Bu yüzden özel olarak tasarlanmış eyer tarzında bir şeyin üstüne oturmam gerekiyordu. Çekimlere ara verildiği anda özel olarak serinletilen bir alana gitmem gerekiyordu. En ufak hareketimde giydiğim kıyafet yüzünden kauçuk gıcırdamaları duyuruluyordu. Bu sesin filmde yer almaması için orijinal ses kullanmadık. Kendi kendime dublaj yapmam gerekti. X-Men: Apocalypse deneyimin özeti bu diyebilirim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oscar Isaac bu sözlerinin yanı sıra X-Men Apocalypse‘i filmin kadrosunda yer alan oyuncularla birlikte çalışabilmek için kabul ettiğini fakat çekim sürecinin beklediği gibi olmadığını da itiraf etti. Görünen o ki Apocalypse sadece izleyiciler için kötü bir deneyim olmamış. X-Men Apocalypse de çekimler sırasında büyük sıkıntı çekmiş.

İlginizi çekebilir

Deadpool 2 Bebek Hitler Silinmiş Sahnesi