reklamı kapat

POPÜLER

X-Men temalı LG X serisi geliyor

LG’nin geçtiğimiz şubat ayında X cam ve X screen modellerini tanıttığı X serisi bu yaz 4 yeni üyeye daha kavuşacak. Bu iki model de dahil ailenin tüm üyeleri yeni yüzleriyle, X-Men temasıyla kullanıcılarla buluşacak.

Görünüşe bakılırsa süper kahramanlar kozlarını sadece vizyonda değil akıllı telefon pazarında da paylaşacak. Samsung’un Batman temalı telefonundan sonra benzer bir hamle LG’den geliyor. Üstelik LG bir değil, altı karakterle birlikte gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz ay vizyona giren X-Men Apocalypse filminin sponsorlarından LG, X serisi telefonlarından her birini farklı bir X-Men karakteriyle özdeşleştirmeyi planlıyor.

Telefonların ne gibi “X-Men” özelliği sunulacağı henüz belli değil ancak LG Almanya Facebook sayfasında yayınlanan görsellere bakılırsa karakter-telefon eşleştirmesi son derece uyumlu. Örneğin bitmek bilmeyen gücü ve enerjisiyle Professor X, piliyle ön plana çıkan X power ile özdeşleşirken, üstün görüş kabiliyetine sahip Cyclops, kamerasıyla fark yaratan X cam ile bütünleşiyor.

X-Men temalı LG X serisi temmuz ayından itibaren Avrupa, ABD ve Latin Amerika’da satışa sunulacak.