reklamı kapat

POPÜLER

LG G5 bambaşka bir tasarımla geliyor

LG’nin amiral gemisi G serisi yıllardır oturmuş bir tasarım çizgisine sahip. G4’te de bu çizgiyi bozmayan LG, ufak tefek değişikliklerin yanına deri kapak sürprizi eklemişti. Ancak görünüşe göre Güney Koreli şirket büyük bir risk alarak tüm ezberleri bozacak bir telefon hazırlığında.

LG-G5-leak-Shai-Mizrachi-Android-Authority-840x535
Android Authority’nin paylaştığı görseller, daha önceki LG G serisinden, hatta genel olarak LG marka telefonlardan tamamen farklı bir tasarıma işaret ediyor. G4’ün önden köşeli, arkadan bombeli yapısının tamamen değiştiği ve yuvarlak hatlara sahip sade bir cihazın ortaya çıktığı görülüyor. Fiziksel tuşları ve kamera mekanizmasının da değişime uğradığı çizimler, daha önce CNET Korea’nın paylaştığı görselle de uyuşuyor. Söz konusu görselde, pili değiştirmek için telefonun alt kapağının açılması gibi yine çok aykırı bir tasarım fikrine şahit olmuştuk.

lg_g5_render_leak_cnet
Bunun dışında Android Authority LG G5 için 149,4 x 73,9 x 8,2 mm ölçülerinde, 5,6 inçlik QHD ekranlı bir telefonla karşı karşıya olduğumuzu belirtiyor. Söz konusu çizimlerin gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğini zaman gösterecek.

İLGİLİ HABERLER