reklamı kapat

POPÜLER

LG X ailesi 4 yeni üyeyle genişledi

Şimdiye kadar X cam ve X screen modellerinden oluşan LG X ailesi daha önce çekirdek aile tanımına bile uymazken tanıtılan 4 yeni modelle birlikte birden geniş aileye evrildi. Farklı özellikleriyle öne çıkan her bir model farklı parmak tadına hitap ediyor.

LG’nin hepsini bir arada sunmaktan ziyade, ki onu zaten yapan bir amiral gemisi mevcut, birer özellikle sivrilttiği telefonlar daha büyük ekran, daha şık tasarım, daha uzun giden pil, daha kaliteli kamera gibi özelliklerle öne çıkıyor. LG X power, adından da anlaşılacağı gibi ailenin en güçlü baba üyesi. 4.100 mAh pille donatılan telefon, PE+ isimli hızlı şarj özelliğine sahip. 5,3 inçlik HD ekran, 1,3 GHz dört çekirdekli işlemci, 2 GB RAM, 13 MP arka ve 5 MP ön kamera telefonun diğer özellikleri arasında.

Ailenin en sosyal üyesi X mach ise Cat. 9 3CA LTE bağlantısına verdiği destekle bağlanabilirlik konusunda öne çıkıyor. 1,8 GHz altı çekirdekli işlemciyle çalışan telefon 3 GB RAM’le destekleniyor. QHD IPS Quantum ekranla gelen telefonun kamerası da 1.55μm sensörüyle düşük ışık koşullarında hayli iddialı.

Ailenin uzun boylu çocuğu X max ve süsüne düşkün kızı X style hakkında herhangi bir özellik açıklanmış değil ancak isimlerinden de anlaşılacağı gibi biri daha büyük ekran diğeri ise dış görünümüyle dikkat çekmeye çalışacak. Telefonların ayrıca X-Men karakter temasıyla daha da şenleneceğini belirtelim.

Tüm modellerin çıkış tarihi ve fiyat bilgilerinin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

YORUMLAR