reklamı kapat

POPÜLER

X-Men

X-Men’in yıldızından Days of Future Past itirafı

X-Men dünyasında Rogue karakterini canlandıran Anna Paquin geçtiğimiz günlerde serinin hayranlarını şaşırtan bir açıklamaya imza attı.

Bildiğiniz gibi X-Men serisinin başlangıcı 2000li yılların başına kadar dayanıyor. Orijinal seriden bu yana izleyici karşısına çıkmaya devam eden bazı oyuncular bulunuyor. Bunlardan biri Wolverine’e hayat veren Hugh Jackman’dı. Fakat tecrübeli oyuncu karaktere veda etmeyi tercih etti. Yine benzer durumdaki bir diğer isim Rogue’u canlandıran Anna Paquin oldu. Sevilen oyuncu son olarak X-Men Days of Future Past filminde yer almıştı. Fakat onun yer aldığı sahneler daha sonra filmden çıkartıldı ve hikayede değişikliğe gidildi. O dönemde bu karar büyük tartışma konusu olmuştu. X-Men hayranları Rogue’un bu şekilde hikayeden çıkartılmasına büyük tepki göstermişti. Ardından stüdyo filmin bir de Rogue’lu versiyonunu paylaştı. Tüm bu tartışmaların odağındaki Anna Paquin ise seneler sonra şaşırtıcı bir itirafta bulundu.

“Açık konuşmam gerekirse gerekirse Days of Future Past’in iki versiyonunu da seyretmedim. Filmin çıktığı dönemde ikizlerim yeni doğmuştu. Daha yeni çocuk sahibi olduktan sonra keyfi şekilde film izlemek mümkün olmuyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğer Anna Paquin bu durumu yıllar önce açıklasaydı, onun Days of Future Past’ten çıkartılmaya tepki gösterdiği düşünülebilirdi. Fakat oyuncunun yeni doğum yapmış olması ve aradan geçen süre oyuncunun alabileceği tepkileri azaltıyor.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı