reklamı kapat

POPÜLER

2018 Apple iPad Pro
2018 Apple iPad Pro

Kullanıcının çantasında bükülen model

Yeni iPad Pro modellerinden almayı düşünenlere kötü haber

Apple‘ın yeni iPad Pro ailesi, şu sıralar hiç beklenmeyen ve istenilmeyen haberler ile gündeme geliyor. Modeller maalesef pek de sağlam bir gövde ile gelmiyor.

JerryRigEverything, 2018 iPad Pro modelleri için geçtiğimiz gün sağlamlık videosunu yayımlamış ve tabletlerin kolayca bükülebildiği göstermişti. Ancak bu videoda tablet kasıtlı olarak bükülmüştü. Gelen bilgiler ise modellerin normalde de kolaylıkla bükülebildiğini gösteriyor. Metal bir gövde üzerine kurulan aile, buna karşın bükülme konusunda büyük bir hayal kırıklığı yaratıyor. Bir kişinin sırt çantası içerisinde dahi bükülen modeller için şu an bir tasarım / üretim sorunundan bahsediliyor. Sorunun sadece belirli modellerde olabileceği ve Apple’ın bunlar için bir değişim programı başlatacağı dahi gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bükülme konusunda iPhone 6 modelini akıllara getiren 2018 iPad Pro ailesi, şu an satın alanları ve alacakları oldukça korkutuyor. Değişen tasarım ve incelen gövde nedeniyle sağlamlık geri plana atılmış olabilir deniyor. Bu yüzden yeni modellerin mutlaka sağlam bir kılıfa ihtiyacı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
2018 Apple iPad Pro

Kullanıcının çantasında bükülen model

Yeni Apple iPad Pro modelleri şu detaylara sahip

Yeni Apple iPad Pro ailesi 11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı versiyon halinde geliyor. 11 inç ekranlı modelin Türkiye başlangıç fiyatı 5.899 TL, 12,9 inç ekranlı modelin başlangıç fiyatı ise 7.399 TL seviyesinde. Bunlar tahmin edebileceğiniz başlangıç depolama olan 64 GB için. 11 inç modelin 1 TB versiyonu tam 11.499 TL‘ye satılıyor. 12,9 inç modelin 1 TB versiyonu içinse tam 12.999 TL ödenmesi gerekiyor. Yenilenen tasarımlarıyla dikkat çeken aile, gücünü A12X Bionic işlemciden alıyor. Bu işlemci açıklandığı kadarıyla birçok bilgisayardan daha yüksek güç sunuyor. Face ID yüz tanıma sistemleriyle önemli bir dönüşüm yaşayan tabletler, iki farklı renk seçeneğiyle elde edilebiliyor.

İlgili Video

Tabletlerin resmi tanıtım videosu