reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

HBO’dan Game of Thrones sürprizli yeni sezon tanıtımı [Video]

Game of Thrones sekizinci sezondan yeni görüntüler HBO’nun 2019’da izleyici karşısına çıkartacağı yapımlara yer verdiği genel tanıtımla karşımıza çıkıyor.

Amerika’nın büyük kablolu televizyon kanallarından biri olan HBO kaliteli yapımlarla boy göstermeyi sürdürüyor. 2019 senesinde de pek çok yeni yapım ekrana gelecek. Aynı zamanda sevilen dizilerin yeni sezonları da seyirci karşısına çıkacak. Bunların arasında en fazla merak edilen dizi ise şüphesiz Game of Thrones.

HBO tarafından 2019 yılının yapımlarını tanıtmak için hazırlanan fragmanda Game of Thrones sekizinci sezondan yeni görüntüler yer alıyor. Çok kısa gördüğümüz sahnede Westeros‘a kışın geldiğine şahit oluyoruz. Her yer bembeyaz karla kaplıyken Daenerys Targaryen’in ordusu göz korkutan bir şekilde ilerliyor. Onların üzerinden Daenerys Targaryen‘in ejderhalarından biri geçiyor. Bunu gören halk korkuyla irkiliyor. Hepsinin önünde duran Arya Stark ise cesur bir şekilde ve meraklı gözlerle olanları izliyor. Fragmanın başında ve sonunda duvardan görüntüler yer alıyor. Başlangıçta duvarın üzerinde uçak siyah kuşları görüyoruz. Sonda ise Gece Kralı, Daenerys ve Jon Snow arka arkaya karşımıza çıkıyor. Onlara ejderhalar eşlik ediyor. Böylece final sezonunda ağırlığını hissedeceğimiz karakterler de anlaşılmış oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones merakla beklenen sekizinci sezon bölümleriyle Amerika’da 14 Nisan‘dan itibaren izleyici karşısına çıkacak. HBO tarafından paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.