reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi 7

Merak uyandıran Xiaomi Redmi 7 ortaya çıktı

Xiaomi alt markası Redmi’den gelen Redmi Note 7, büyük ses getiriyor. Ancak firma başka modeller üzerinde de çalışıyor. Ortaya çıktığı kadarıyla Xiaomi Redmi 7 geliyor.

Xiaomi Redmi Note 7, inanılmaz satış rakamlarına ulaşıyor. Fiyat performans oranı çok yüksek olan telefon, Redmi’nin 2019’daki tek modeli olmayacak. İşte bu noktada 2019’da gelecek modellerden Xiaomi Redmi 7, kısa süre önce 3C sertifika sisteminde göründü. Bu açıdan çıkışının çok yakında olacağı tahmin edilen telefon, şu an teknik olarak gizemini koruyor. Kayıtlarda sadece 10W şarj cihazıyla geleceği görülen Xiaomi Redmi 7, bütçe dostu yapısıyla dikkatleri üzerine çekecek deniyor. Redmi Note 7’den daha ucuz olacağı bu açıdan 147 dolardan daha düşüğe satılacağı tahmin edilen model, henüz tasarımsal olarak da kendisini göstermiyor. Ancak ön kamerayı içerisine alan çentikli bir tasarım oldukça olası görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi 7 modeline ek olarak Redmi Note 7 Pro da geliyor

Xiaomi Redmi Note 7 Pro, gelen bilgilere göre gücünü Qualcomm’un yeni Snapdragon 675 işlemcisinden alacak. Arkasında normal Note 7 gibi Samsung GM1 değil gerçek 48 megapiksel Sony IMX 586 sensörlü kamera yer alacak telefon, burada çiftli kurulum kullanacak. Fiyatının 205 – 220 dolar aralığında olacağı gelen bilgiler arasında yer alan akıllı telefonbüyük bir kitleye hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir akıllı telefon modeli