reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Bütçe dostu Xiaomi Redmi Note 7 Pro için sevindiren iddia

Gündemden düşmeyen Xiaomi Redmi Note 7 Pro, çok yakında karşımıza çıkıyor. Ortaya çıktığı kadarıyla modelde kişileri sevindirecek bir detay da bulunuyor.

Xiaomi Redmi Note 7 Pro, 147 dolarlık normal versiyon nedeniyle oldukça merak ediliyor. Teknik olarak daha güçlü bir seçenek oluşturan telefon, resmi kayıtlarda göründüğü için çok yakında geliyor deniyor. İşte bu model, son söylentilere göre ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip olacak. Normal modelin arkasında yer alan sensörün, Xiaomi Redmi Note 7 Pro ile ekran entegre edileceğinin söylenmesi gayet güzel görünüyor. Bunun sinyalini yayımladığı aşağıdaki posterde üstü kaplı olarak verdiği söylenen firma, yeni modeliyle kullanıcıları daha çok heyecanlandırıyor. Tasarımı yukarıdaki gibi olacak telefon, gayet şık ve dikkat çekici görünüyor. Özellikle kamera konusunda iddialı olacak Pro, kısa süre içerisinde milyonlar satacak bir noktada yer alıyor. Xiaomi alt markası haline gelen Redmi ayrıca bütçe dostu bir Snapdragon 855’li akıllı telefon da geliştiriyor.

Xiaomi Redmi Note 7 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 Pro hakkında teknik olarak şu detaylar biliniyor

Akıllı telefon gelen bilgilere göre gücünü Qualcomm’un yeni Snapdragon 675 işlemcisinden alacak. Arkasında normal Note 7 gibi Samsung GM1 değil gerçek 48 megapiksel Sony IMX 586 sensörlü kamera yer alacak telefon, burada çiftli kurulum kullanacak. Fiyatının 205 – 220 dolar aralığında olacağı gelen bilgiler arasında yer alan akıllı telefonbüyük bir kitleye hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi katlanabilir akıllı telefon modeli