reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Xiaomi Redmi Note 7 Pro hakkında yeni bilgiler

Xiaomi alt markası Redmi’den beklenen model Redmi Note 7 Pro hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Model için heyecan artıyor.

Xiaomi Redmi Note 7 çok iyi fiyat performans oranıyla inanılmaz satıyor. Ancak daha iyisini isteyenler için Xiaomi Redmi Note 7 Pro modeli de yolda bulunuyor. İşte bu model gelen bilgilere göre en az 6 GB RAM ve 64 GB depolama seçeneğine sahip olacak. Aynı zamanda 128 GB’lık depolama alanı da sunulacak gibi duran telefon, gerçekten çok büyük talep görüyor. Bu modelleri için fanlarla iletişim halinde kalan alanın en yeni ismi Redmi, ayrıca yeni telefonda ekrana entegre parmak izi sensörüyle karşımıza çıkabilir deniyor. En azından fanlar bunu oldukça istiyor. Modelin çok yakında resmi olarak lanse edilmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 Pro hakkında başka neler biliyoruz?

Xiaomi Redmi Note 7 Pro, gelen bilgilere göre gücünü Qualcomm’un yeni Snapdragon 675 işlemcisinden alacak. Arkasında normal Note 7 gibi Samsung GM1 değil gerçek 48 megapiksel Sony IMX 586 sensörlü kamera yer alacak telefon, burada çiftli kurulum kullanacak. Fiyatının 205 – 220 dolar aralığında olacağı gelen bilgiler arasında yer alan akıllı telefonbüyük bir kitleye hitap ediyor. Normal model ise biliyorsunuz 147 dolara satılıyor. Bu fiyat etiketiyle telefon anlık satışlarda dakikalar içerisinde bitiyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yakında tanıtılmasını beklediğimiz katlanabilir akıllı telefon modeli