reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman Captain Marvel

Captain Marvel yıldızının Wonder Woman hayranlığı

Oscar Ödüllü Brie Larson yakında Captain Marvel ile süper kahramanlar dünyasına girmeye hazırlanıyor. Fakat onun hayran olduğu kahraman bambaşka bir dünyadan çıktı!

Beyaz perdede kadın süper kahramanların yükselişi Wonder Woman ile başladı desek, abartmış olmayız. Daha önce de kadın kahramanları izledik fakat kendi solo filmiyle boy gösterip büyük başarı elde etmesi büyük bir fark yarattı. Ardından Marvel stüdyoları Captain Marvel filmine yoğunlaştı. Scarlett Johansson’lı solo Black Widow filmine onay verildi. Yakında Captain Marvel izleyici karşısına çıkacak ve Avengers Endgame öncesi son kahramanla tanışacağız. Filmin başrolünü üstlenen Brie Larson ise Wonder Woman hayranı çıktı. Cinemablend‘e konuşan oyuncu şu sözleri sarf etti: “Onun Olimpos dağında mücadele verdiği bir seri vardı. Oradaki mücadeleyi halledip sonra dünyaya dönüyor ve bir imza gününe katılıyordu. Bu dinamiği gördüğümde ‘ben de bunu istiyorum’ diye düşünmüştüm. Bulutların üzerinde olmak ama aynı zamanda dünyaya bağlı kalmak. Bunun karakterimin bir parçasına dönüştüğünü hissediyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Wonder Woman beyaz perdeye taşınmasından çok daha önce Brie Larson’ın hayatında yer edinmeyi başarmış. Captain Marvel olarak karşımıza çıkacak olan oyuncunun rekabet hissine kapılmadan bir DC karakterini övmesi de oldukça takdir edilesi.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı