reklamı kapat

POPÜLER

Shazam

Shazam! yeni fragmanında kahraman olmanın eğlenceli yanlarını hatırlatıyor [Video]

Shazam! zorlu vizyon macerası için gün sayıyor. Filmden yayınlanan yeni fragman kahramanımızın o kadar da “ciddi” olmadığını hatırlatıyor.

DC’nin 1 milyar dolar gişeyi aşan Aquaman başarısının ardından, sinematik evren için tüm gözler Shazam! üzerinde yoğunlaşmış durumda. Zira filmin üzerindeki baskı hiç olmadığı kadar arttı diyebiliriz. Çok kritik bir zamanlama ile çıkarılan film, 8 Mart‘taki Captain Marvel ile 26 Nisan‘daki Avengers Endgame arasında yayınlanacak. Bu durumun kahramanımızı ne kadar etkileyeceği merak konusu. Yayınlanan yeni fragman ise bizi tamamen eğlenceli bir filmin beklediğini müjdeliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DC’nin karanlığını kenara iten kahraman

Shazam’in DC’nin en çok eleştirilen “çok karanlık, çok ağır” yorumlarının altından kalkabilecek kahramanlardan olduğunu söyleyebiliriz. Zaten halihazırda bir “çocuk kahraman”dan bahsettiğimiz için komedi ve eğlence senaryoya kendiliğinden dahil oluyor. Konuyu hatırlamayanlar için kısaca hatırlatalım, hikaye Billy Batson isimli bir yetim çocuğun başına gelenleri anlatıyor. Ona verilen yetenekle beraber kendini süper kahraman bir yetişkine dönüştüren Billy, birden maceranın parçası oluyor. Filmde ise Billy’e çizgi roman delisi üvey kardeşi yardımcı oluyor. İkilinin fragmanda da hayli eğlendiğini görmek mümkün. Shazam’in süper güçleri sebebiyle “uçurumun kenarında bir malikane” arayan ikili, filmde ağırlıklı olarak bu “süper kahraman” durumunu çözmeye çalışacak. Filmdeki ana kötümüz ise Dr. Sivana. Ana kahramanımızı Zachary Levi canlandırırken, Dr. Sivana’ya da Mark Strong hayat verecek.

Shazam! 5 Nisan‘da vizyondaki yerini alacak. Hazırlanan eğlenceli fragmanı haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.