reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers 10YearChallenge

Avengers yıldızlarından #10YearChallenge [Galeri]

Son birkaç gündür internette viral olan 10YearChallenge furyasına Marvel da dahil oluyor. Marvel Studios, Avengers yıldızlarının 10 yıllık değişimini paylaştı.

Advertisement

Son zamanların yeni trendi, 10YearChallenge hashtagi ile kullanıcıların 10 yıl önceki fotoğraflarını günümüzden çekilmiş bir kare ile kolajlayarak paylaşması. Geçtiğimiz yıl 10. yılını dolduran Marvel Sinematik Evreni de elbette bu trende hemen dahil oluyor. Kahramanlarımızın beyaz perdedeki ilk hallerinden son hallerine olan değişimi gösteren bu kolajlar ağırlıklı olarak Avengers Endgame ile hazırlanırken Nick Fury ve Ajan Coulson için de Captain Marvel filminden yardım alınıyor. Beklenen şaka ise ne yazık ki yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thanos şakası yok

Marvel yaptığı paylaşımda Nick Fury’i bir kenara bırakırsak, ağırlıklı olarak Infinity War’da hayatta kalan karakterlere yer vermiş. Bunun bir sebebi de elbette bu karakterlerin sinematik evrendeki geçmişlerinin diğerlerine nazaran 10 yıllık süre içinde daha eskiye dayanması. 2008‘de Iron Man ile başlayan macerada Spider-Man çok yeni sinematik evrene dahil olduğu için bu viralde yer almıyor örneğin. Ancak yine de gözler bir Thanos şakası arıyor. Infinity War’dan sonra toza dönen kahramanlarımızdan en azından biriyle yapılabilirdi diye düşünmeden edemiyoruz.

Marvel Studios’un logosunun da yer aldığı fotoğraflardaki en “eğlenceli” değişim ise kesinlikle Captain America’nınki. Kendisi iyi “muhafaza” edildiği için küçük bir olgunlaşma görüyoruz sadece. Kayda değer en büyük değişimi ise Black Widow yaşamış gibi görünüyor. Fotoğrafların tamamına haberin üzerindeki galeriden ulaşabilirsiniz. Avengers Endgame 26 Nisan‘da vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı