reklamı kapat

POPÜLER

emilia_clarke

Emilia Clarke’tan Game of Thrones’un 5’inci bölümüyle ilgili dikkat çekici açıklama

Game of Thrones’un final bölümüne artık çok az bir süre kaldı. 19 Mayıs’ta ekranlara veda etmeye hazırlanan Game of Thrones’un geçtiğimiz hafta 3.bölümü yayınlanmıştı. Game of Thrones yeni bölümü dört gözle bekleniyor.

Türkiye’de pazarı pazartesiye bağlayan gece yayınlanan Game of Thrones 3.bölüm karanlık sahneleri sebebiyle eleştirilerin hedefi olmuştu. Çoğu izleyicinin Game of Thrones 3.bölümünü çok karanlık bulması açıkcası çok makul bir durumdu. Dizinin son bölümünü izlediğimizde savaş sahnelerinin çok karanlık bulduğumuzu ve izleme açısından iyi bir deneyim yaşamadığımızı belirtmek istiyoruz. 3.bölümün yayınlanmasının ardından izleyiciler yeni bölümleri sabırsızlıkla beklemeye başladı. Game of Thrones‘ta Daenerys Targaryen karakterini canlandıran Emilia Clarke önümüzdeki haftalarda yayınlanacak bölümle ilgili dikkat çekici bir açıklamada bulundu.

Jimmy Kimmel Live! televizyon programına katılan Clarke, herkesin 3. bölümü heyecanla beklediğini ancak 5. bölümün diğerlerinden çok daha büyük çaplı olacağını belirtti. Clarke, 5.bölümü bulunabilecek en büyük televizyonda izlenilmesi gerektiğini de ifade etti.

Dizinin kalan bölümleri de en az 3. bölüm kadar uzun bir macera sunmaya hazırlanıyor. Dördüncü bölümün 78 dakika uzunluğunda olacağı kısa bir süre önce belli olmuştu. . Savaş stratejisinin de yeniden oturtulacağı dördüncü bölümde, Daenerys ve Jon’un yarım kalan “varislik” tartışmasının yeniden görüşülmesini bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones yeni bölümü ne zaman?

8. sezon 4. bölüm 5 Mayıs’ı 6 Mayıs’a bağlayan gece Türkiye saati ile 04:00‘da Amerika ile aynı anda yayınlanıyor. Dizinin tekrarı ise pazartesi akşamı Digiturk tarafından yayınlanacağını söyleyelim. Dizinin dördüncü bölümüyle ilgili incelemeyi de paylaşacağımızı belirmekte yarar var, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlgili video

Emilia Clarke’tan dikkat çekici açıklamalar