reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Z537

Nostalji yaşatan 2.1 kablosuz ses sistemi: Logitech Z537 [Video]

Taşınabilir hoparlörler şu anda popüler olsalar da üreticiler ikisi bir arada ses sistemlerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Logitech Bluetooth bağlantısına sahip yeni Z537 isimli 2.1 ses sistemini görücüye çıkardı. Özellikle bilgisayarlarında güçlü ses performansı arayan kullanıcıların beklentileri doğrultusunda geliştirilen ses sistemi 60 wattlık ses gücüne sahip.

Stereo hoparlörleriyle dengeli akustik keyfi sunan Z537, subwoofer’ıyla da dinamik bas performansı vadediyor. Bluetooth eşleştirme tuşunun yer aldığı ses sistemi bu sayede akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar arasında hızlı bir geçiş yapmaya imkan tanıyor. 3.5 mm ve RCA girişleri sayesinde kablolu ses deneyimi de sunan Z537’in bir odayı dolduracak düzeyde ses ürettiği belirtiliyor. Bas seviyesi subwoofer’ın arkasındaki özel kontrol tuşundan ayarlanabilen ses sistemindeki subwoofer’ın 30 wattlık, her bir hoparlörün ise 15 wattlık güç ürettiğini söyleyelim. Kontrol kumandası sayesinde güç ve ses seviyesi kontrol edilebilen ses sisteminin piyasadaki taşınabilir hoparlörlerden daha güçlü ses performansı sunduğu ifade ediliyor.

Yurt dışında piyasaya sürülen Logitech Z537‘in fiyatı ise gayet makul düzeyde. Yaklaşık 130 dolardan satışa sunulan ses sisteminin Türkiye’deki satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil.

VİDEO

YORUMLAR