reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Group
Logitech Group
Logitech Group
Logitech Group

Logitech’ten büyük toplantı odalarına özel video konferans sistemi

08 Mart 2016

Logitech popüler ürünü ConferenceCam CC3000e‘nin devamı niteliğindeki Logitech GROUP ile video konferans sistemlerine yeni bir boyut kazandırıyor. 14 ile 20 kişilik gruplar için, isteğe bağlı olarak genişletilebilen mikrofonlarıyla kaliteli bir ses deneyimi vadeden Logitech GROUP, yüksek çözünürlüklü HD kaliteye sahip video konferans özelliğiyle dikkat çekiyor.

Herhangi bir toplantı alanını çoklu kullanıma imkan tanıyan bir video paylaşım alanına dönüştüren bu sistem kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelebiliyor. Logitech GROUP bunun haricinde birleşik iletişim çözümleriyle de web ya da video konferans uygulamalarının aynı alandaki sistem yapılandırmasına olanak tanıyor. Toplantıda herkes tarafından duyulabilecek kalitede ses sağlayan çift yönlü, şık bir hoparlöre de sahip olan sistemde metal kasa  akustik performansı artırmaya yardımcı oluyor.

Bluetooth özelliğiyle mobil cihazlarla da kullanılabilen sistem, isteğe bağlı ekstra mikrofonlarla büyük salonlar için aralığı 8,5m’ye kadar genişletilebiliyor.. Dört yönlü mikrofonlar, akustik yankı ve gürültü önleme teknolojisini bir arada sunan Logitech GROUP, Full HD video kalitesi sunuyor. Konferansa katılanların ifadelerinin ve hareketlerinin açıkça görülmesini, 90 derecelik net görüş alanı ve titreme önleyici özellikleriyle de odadaki herkesin birbirini görmesini sağlan sistemde ayarlanabilir H.264 video kodlama sayesinde çok daha net bir görüntü elde ediliyor. 10x kayıpsız HD zoom’a da sahip olan sistem, nisan ayında Türkiye’de piyasaya sunulacak. Logitech GROUP’un Türkiye’deki satış fiyatı ise 1.399 dolar + KDV olacak.

YORUMLAR