reklamı kapat

POPÜLER

Logitech

Logitech, yeni video konferans sistemleri ile toplantıları değiştiriyor

Dün yeni kablosuz fare ve LED ışık modelini tanıtan Logitech, bugün ise önemli video konferans sistemleriyle karşımızda.

Çevre birimlerini sektörünün öncü isimlerinden Logitech, Microsoft Teams ve Zoom gibi günümüzün önde gelen video konferans platformlarıyla uyumlu çalışan yeni nesil ürünleri Rally Bar, Rally Bar Mini ve RoomMate ile ses getirdi. Firmadan yapılan açıklamaya göre Rally Bar ve Rally Bar Mini, sinema kalitesindeki görüntü ve net sesin dahil olduğu hepsi bir arada tasarımıyla toplantıları dönüştürüyor. Bu hibrit ürünler sayesinde toplantı yapmak kolaylaşıyor.

Büyük toplantı odalarını tamamlayan yeni Logitech RoomMate ise kullanıcıların PC veya Mac olmadan, Logitech’in Rally Plus gibi kameralarında video konferans sistemini çalıştırmalarına olanak tanıyor. Açıklamaya göre Logitech’in yeni nesil video konferans çözümleri, kullanıcıların günümüzün karma ve hızla gelişen çalışma ortamlarında daha iyi toplantılar gerçekleştirmesi adına, video konferans ekipmanlarının kurulum, yönetim ve kullanımını önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

Logitech’in yeni nesil video konferans çözümleriyle ilgili konuşan Logitech Türkiye Video Konferans Ürünleri Kategori Yöneticisi Kürşat Fatih Masatçı, “Logitech, kurumların ihtiyaçlarını karşılayacak ve verimliliklerini artıracak çözümler sunmak adına sürekli kendini yeniliyor ve fark yaratan ürünler sunmaya devam ediyor. Rally Bar, Rally Bar Mini ve RoomMate ürünleri de kurumların ve çalışanların ihtiyaç duyduğu hız ve verimliliği artırmak için tasarlandı.

Rally Bar ve Rally Bar Mini; üstün görüntü ve ses kalitesi, insan figürlerini algılayan ve iyileştiren yapay zeka teknolojisi ve toplantı odalarında dağınıklığı önleyen hepsi bir arada kablo yönetimi ile kurumların iş yapış biçimlerini olumlu anlamda etkiliyor ve bir üst noktaya taşıyor.“ dedi.

İlginizi Çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi