reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Signature M650

Logitech Signature M650

Logitech Litra Glow

Logitech Litra Glow

Logitech, yeni faresini ve yayıncılar için ışık çözümünü tanıttı

Çevre birimleri her zaman ses getiren isimlerden Logitech, yeni faresini ve yayıncılar için ışık çözümünü tanıttı.

Logitech tarafından tanıtılan ilk ürün genel kullanıma yönelik kablosuz fare modeli Signature M650 oldu. Farklı renklerde gelen ve ergonomik bir seçenek olan ürün için günlük iş deneyimini geliştirmek için tasarlandı açıklaması yapılıyor ve ‘’Akıllı Kaydırma Tekerleği’’ özelliği ile ‘’Sessiz Tıklama’’ teknolojisiyle rahat çalışmaya imkân tanıyor deniyor. Ürün hakkında konuşan Logitech Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Pazarlama Müdürü Birol Sülük ise şunları aktarıyor:

“Dünyada 1 milyardan fazla bilgi çalışanı var fakat bu insanların yarısı bile mouse kullanmıyor veya giriş seviyesindeki herhangi bir mouse’a erişimleri yok. The Signature M650 ise akıllı kaydırma tekerleği ve sessiz tıklama teknolojisi gibi özellikleriyle tüm gün çalışma süresince kullanıcılara daha hızlı ve kolay çalışmanın anahtarını sunuyor.”

Orta ve büyük olmak üzere iki boyutu olan farenin ayrıca sol el için özel model seçeneği de bulunuyor ve 40 dolarlık bir yurt dışı fiyatı açıklanıyor.

Logitech tarafından bugün tanıtılan diğer ürün ise tanıtım videosu aşağıda yer alan Litra Glow oldu. Yayıncılar için hazırlanan 60 dolarlık ışık, yayıncılara farklı sıcaklıklarda yumuşak ışık sağlıyor ve arkasında fiziksel kontrol butonları taşıyor.

Direkt olarak monitörlerin üzerine takılabilen ufak boyutlu LED ışık, firmanın webcam modellerine güzel bir yardımcı oluyor ve alana bir seçenek daha ekliyor. Bu ürün normal video görüşmeler için de rahatlıkla kullanılabilir.

Bu da ilginizi çekebilir: Kendi dengesini kurabilen elektrikli motosiklet