reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G303 Shroud Edition

Logitech, Shroud ile beraber tasarladığı yeni oyuncu faresini tanıttı

Çevre birimleri konusunda pazarın en önemli isimlerinden Logitech, Shroud ile beraber tasarladığı yeni oyuncu faresini tanıttı.

Logitech, Michael Grzesiek ya da esas bilinen adıyla Shroud ile ortaklığını sürdürüyor. Dünyaca ünlü profesyonel oyuncu ve yayıncı Shroud ile beraber hazırlanan en son ürün ise G303 oyun faresi oldu.

Logitech G ile yaptığı iş birliğinin önemini vurgulayan Michael “Shroud” Grzesiek, yeni ürün hakkında “Logitech ile bir mouse tasarlamak benim için bir hayalin gerçekleşmesiydi. Yeniden tasarlanan G303, tüm zamanların en sevdiğim mouse’u… Bunu tasarım ilhamı olarak kullandık ve mükemmel bir mouse yarattık. Logitech G ile iş birliği yapmak harika bir deneyimdi ve bu mouse ile gurur duyuyorum” dedi.

Shroud ile birlikte tasarlanan mouse hakkında bilgiler veren Logitech G’nin Genel Müdürü Ujesh Desai ise “Shroud’un oyundaki başarısı için doğru donanıma sahip olması son derece önemli. Shroud ile iş birliğine klasikler arasında yer alan G303 ile başladık, öncelikle ana hatları onun eline göre tasarladık, dokunuşuna göre kalibre ettik ve onun ihtiyaçlarına mükemmel uyan bir mouse hazırladık. Bir Shroud hayranıysanız ve onun kullandığı mouse’un aynısını istiyorsanız, o zaman bu mouse tam size göre” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech ve Shroud ortaklığından çıkan ürünler genel olarak beğeniliyor

Resmî açıklamaya göre Logitech G, orijinal G303’ün kendi özel gereksinimlerini ve tercihlerini karşılayacak şekilde nasıl geliştirileceğini tam olarak anlamak için Shroud ile yakın bir şekilde çalışmış.

Shroud için mouse’un şeklini geliştiren ve güncelleyen firma, yan tuşları yeniden konumlandırmış ve tuşların konumunu değiştirmiş. Ağırlığı değiştiren ve hatta parmak tutuş konumunu yaklaşık olarak belirlemek için ince işaretler dâhil edecek kadar ileri giden şirket, bunların hepsini Shroud için mükemmel mouse oluşturmak amacıyla yapmış.

75 gram ağırlığı bulunan ürün, teknik olarak HERO 25K sensör üzerine kuruluyor ve LIGHTSPEED ile gecikmesiz bir oyun deneyimi sunuyor. Logitech G303 Shroud Edition için açıklanan yurt dışı fiyatı 130 dolar seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın