reklamı kapat

POPÜLER

Logitech, Windows 8 uyumlu yeni farelerini tanıttı

Logitech, Windows 8’e özel cihazları, Wireless Rechargeable Touchpad T650, Touch Mouse T620 ve Zone Touch Mouse T400’ü kullanıcıların beğenisine sundu. Windows 8’in dokunmatik arayüzü ile uyumlu çalışan bu üç fare hızlı, akıcı ve doğal navigasyon deneyimini kullanıcılara sunuyor.

LOGITECH WIRELESS RECHARGEABLE TOUCHPAD T650
Logitech’in tanıttığı ilk model Wireless Rechargeable Touchpad T650. Windows 8’in yeni dokunmatik hareketlerini destekleyen fare, farklı sayfalarda gezinirken pencereler arasındaki navigasyonu da hızlandırıyor.  Wireless Rechargeable Touchpad T650 bunun yanında geniş dokunmatik cam yüzeyi üzerindeki her noktada parmaklarınızın her hareketini algılamaya olanak tanıyor. Kullanıcılar bu sayede işaretleme, tıklama ve kaydırma fonksiyonlarını kolayca gerçekleştirebiliyor. Kullanıcılar bununla birlikte Logitech’in yeni faresi sayesinde uygulamayı başlatmak ve yardımcı menüyü etkinleştirmek için yatay kaydırma yapabiliyor ve iki parmağını yana doğru açarak fotoğrafları yakınlaştırabiliyor. Touchpad T650, “Başlat” ekranına hızla geri dönmenizi sağlayan üç parmakla tarama gibi Windows 8’in yeni dokunmatik hareketlerini de destekliyor. Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650’nin yurt dışındaki satış fiyatı ise yaklaşık 80 euro.

LOGITECH TOUCH MOUSE T620
Logitech Touch Mouse T620
Touch Mouse T620, akıcı bir navigasyon deneyimi için tam dokunmatik yüzeye sahip. Fare, kullanıcıların parmaklarını farenin herhangi bir yerine yerleştirerek kullanabilmesine olanak tanıyor. Kullanıcılar böylece dikey ve yatay kaydırmaya ek olarak uygulama değişimi gibi işlemleri de kolayca yapabiliyor. Lazer yapılı optik sensör, farenin birçok yüzeyde rahatlıkla kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Logitech Touch Mouse T620 yurt dışında yaklaşık 70 eurodan piyasaya sürülecek.

 LOGITECH ZONE TOUCH MOUSE T400
Logitech Zone Touch T400
Logitech’in en son tanıttığı cihaz ise Zone Touch Mouse T400. Windows 8’in bileşenlerine hızlı ve kolay erişim imkanı sunan fare, dikey ve yatay kaydırma için tasarlanan dokunmatik yüzeye sahip. Kullanıcılar farenin dokunmatik yüzeyinin ön tarafında herhangi bir yere tıkladığında Windows 8 Başlat ekranına gidebiliyor ve favori uygulamalara erişebiliyor. Kullanıcılar farenin konforlu kauçuk kavrama yeri sayesinde fareyi rahat bir şekilde kullanabilecek. Logitech Zone Touch Mouse T400’ün yurt dışında yaklaşık 50 eurodan satışa sunulacağı belirtiliyor.