reklamı kapat

POPÜLER

Logitech MX Mester
Logitech MX Master
Logitech MX Master
Logitech MX Master
Logitech

Logitech’ten profesyonellere yönelik kablosuz fare MX MASTER [Video]

Logitech, çoklu ekran ve işletim sistemleri ile uyumlu yeni kablosuz faresi MX Master Wireless Mouse’u yurtdışında piyasaya sürdü. Hassasiyet, hız ve konfor açısından sektörün en üstün mouse’u olarak tanımlanan MX Master, ele uygun tasarımıyla konforlu bir kullanım imkanı sunuyor. Elinizi ve bileğinizi doğal pozisyonda kavrayan mouse, ergonomik tuşları ve kaydırma tekerleği ile akıcı bir kullanım deneyimine sahip.

Tarama yaparken tekerleği çevirme hızınıza göre otomatik olarak tıklatmalı kaydırma moddan yüksek-hızlı kaydırma moda otomatik geçiş yapabilen, hıza duyarlı tekerleğe sahip Logitech MX Master Kablosuz Mouse sayesinde tek çevirme hareketiyle sayfalar arasında kolayca geçiş yapmak mümkün. Logitech MX Master Wireless Mouse’un nominal değeri  1000 dpi, en düşük ve en yüksek değer : 400 dpi – 1600 dpi.

Windows veya Mac bilgisayarlara, Logitech Unifying alıcı ya da Bluetooth akıllı teknoloji ile bağlanabilen fare, aynı anda masaüstü bilgisayar, dizüstü veya tablet gibi üç farklı cihazla eşleşebiliyor. Mac bilgisayarlardaki dokunmatik hareketleri atayabilmek için özelleştirilebilir bir tuşun da yer aldığı fare, tam dolu şarj edilebilir piliyle 40 güne varan kullanım imkanı sunuyor. Dört dakika şarj ile bir günlük kullanım sağlayan MX Master Wireless Mouse, mayıs ayında yaklaşık 100 eurodan Türkiye’de satışa sunulacak.

http://www.youtube.com/watch?v=h-jm_jMicTY