reklamı kapat

POPÜLER

logitech
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys

Logitech, Mac kullanıcılarının yüzlerini güldürüyor

Logitech, Mac kullanıcılarına özel hazırladığı MX Master 3 ve MX Keys modellerini tanıttı. Mac kullanıcıları için optimize edilen MX Master 3 fare ve MX Keys klavye, Mac ve iPad gibi cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

Mac’e özel geliştirilen kablosuz mouse MX Master 3, hassas tıklama, süper hızlı mod, yeni nesil sessiz geçişler yapan manyetik hızlı scroll gibi özelliklerle geliyor. Farede Logitech Options aracılığıyla sunulan kişiselleştirme seçenekleri de bulunuyor. Fare, PhotoShop tasarımları üzerinde çalışırken cam dahil tüm yüzeylerde kullanılabiliyor ve 4.000 DPI yüksek hassasiyet sunuyor. Adobe, Google Chrome, Safari ve sayısız diğer özelleştirme seçenekleri için iş akışını optimize ediyor. Fare ayrıca tam şarjla 70 güne kadar kullanım imkanı vadediyor. Fare üç dakikalık hızlı şarjla tam gün kullanım süresi sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech MX Keys de Mac bilgisayar kullanıcılarının beğenisine sunuluyor

Logitech MX Keys’in akıllı ışıklandırma sistemini bünyesinde barındırıyor. Tuş aydınlatması,  kullanıcının ellerini algılıyor ve ortamın aydınlığına bağlı olarak klavye aydınlatmasını otomatik olarak ayarlayarak Mac kullanıcılarının yazı yazma deneyimini artırıyor. Mac için optimize edilmiş bir yazılıma sahip olan MX Keys, USB-C hızlı şarjına sahip olmanın haricinde Macbook, iPad veya iPhone cihazlarınız arasında tek tuş ile geçiş yapmaya da imkan veriyor.

İlginizi Çekebilir

Akıllı telefon kamerasında yeni bir dönem başlatacak telefon