reklamı kapat

POPÜLER

Audi Q4 E-Tron Sportback

Audi Q4 E-Tron Sportback tanıtım öncesinde sızdı; işte ilk görüntüler

Tanıtımı için artık saatleri saydığımız Audi Q4 E-Tron Sportback için ortaya çıkan detaylı görüntüler, artık gözümüzün sadece teknik verilere odaklanmasına olanak tanıyor.

Geride bıraktığımız gün sizlerle ilk değerlendirmelerini yapmaya başladığımız Q4 E-Tron Sportback için örtülerin kalkmasını bekliyoruz. Önümüzdeki birkaç saat içerisinde gerçekleşecek olan tanıtımın resmi olarak açıklamasından önce iki farklı detaylı sızıntı karşımıza çıktı. Konsept dinamiklerin seri üretime en yakın çizgilerinden birisi olan bu sızıntılar, aracın tasarım bazında oldukça tatminkar çizgilere sahip olacağını gösteriyor. Geçtiğimiz süreçte tanıtılan prototip aracın çok fazla değişime uğratılmadan evrilmesi, şüphesiz var olan ilginin devamlılığın da kilit rol üstlenecek. Kokpit bölümünü de içeren sızıntıda, kullanıcıları 12,3 inçlik son nesil multimedya ekranın beklediğini de net şekilde görebiliyoruz. Markanın burada kullandığı modern çizgiler de oldukça beğeni topluyor.

Audi Q4 E-Tron Sportback için teknik beklentiler

Altyapısının Volkswagen ID.3,ID.4, Skoda Enyaq ve Q4 E-Tron’un temel taşı olan MEB üzerine geliştirilmesinden ötürü bu araç için de beklentiler devamlılığını sürdürüyor. Aracın geçtiğimiz dönemdeki konsept versiyonunun, üzerindeki çift elektrik motoruyla 302 beygir güç ve 180 km/s’lik maksimum sürat değerleriyle tanıtıldığını da hatırlamakta fayda var. Eğer büyük bir sürpriz olmaz ise Sportback 450 kilometre civarında bir menzile sahip olacak. Tanıtımına saatler kalan modelle ilgili son gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.