reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Mx Master 3S

Üst seviye fare modeli Logitech Mx Master 3S tanıtıldı

Daha çok profesyonellere ya da bilgisayar başında çok vakit geçirenlere odaklanan en yeni fare modeli Logitech Mx Master 3S geldi.

Logitech Mx Master serisi çok uzun zamandır hayatımızda ve kendisine has büyük bir kullanıcı kitlesine sahip. Bu serisinin yeni üyesi olan Logitech Mx Master 3S, yukarıda görebileceğiniz gibi yerini alacağı modele oranla aşırı farklı görünmüyor. Siyah ve beyaz renklerde hazırlanan fare, Mx Master 3’ten farklı olarak 4.000 DPI değil 8K olarak geçen 8.000 DPI sensör üzerine kuruluyor. Birçok kişiyi memnun edecek bir adım atılan Mx Master 3S, bu adım sayesinde aktarıldığı kadarıyla yüzde 90 oranında daha sessiz tıklama getiriyor. USB-C üzerinden şarj edilebilen ve detaylarına burada yer verdiğimiz Bolt isimli verici ile gelen ürün, pazardaki en konforlu güncel farelerden birisi konumunda bulunuyor.

Genel olarak devrimsel bir fark getirmeyen Mx Master 3S, Mx Master 3 gibi manyetik tekerleği kullanıyor. Doküman içerisinde çok hızlı şekilde gezilmesine imkân tanıyan bu motorlu tekerlek, bazılarının çok hoşuna gidiyor, bazılarını ise pek memnun etmiyor. Sevmeyenler genelde bu tekerleğin taktiksel bir yapısının olmamasını eleştiriyor. Bağlantı için Bluetooth da kullanan fare, 141 gram ağırlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat çekmeyi başaran Mx Master 3S ileride kesin olarak Türkiye’de de satılacak. Modelin yurt dışı fiyatı 99 dolar seviyesinde yer alıyor. Türkiye’de 1.600 TL’yi geçecek farenin oyun için tercih edilmemesi gerektiği ek olarak belirtelim.

Logitech Mx Master 3S yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın