reklamı kapat

POPÜLER

Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder filmi için yeni tanıtım fragmanı geldi

Uzun zamandır merakla beklenen Thor: Love and Thunder filmi için ikinci tanıtım fragmanı geldi. Marvel fanları heyecanlandırdı.

MCU ya da Marvel Cinematic Universe dünyasının en önemli karakterleri arasında yer alan Thor için yeni bir film daha geliyor. Thor: Love and Thunder, 8 Temmuz tarihinde izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yayınlanan yeni fragmanını yukarıda izleyebileceğiniz filmde, “Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman, Christian Bale ve Chris Pratt” gibi ünlü isimler bir araya geliyor. Dördüncü Thor filmi olacak yapım, Natalie Portman tarafından canlandırılan “Dişi Thor” karakteri ile de oldukça dikkat çekiyor. Dişi Thor ilk fragmanın aksine ikinci fragmanın merkezinde yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Marvel dünyasının önemli isimlerinden Taika Waititi’nin oturduğu filmin senaryosunda Taika Waititi ve Jennifer Kaytin Robinson imzası yer alıyor.

Daha önce de söylediğimiz gibi Thor’un karakter yapısından ve Marvel’ın komiklikleri sevmesinden dolayı oldukça eğlenceli geçecek gibi görünen film, Türkiye’de de merakla beklenen süper kahraman yapımları arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel, Thor filminden önce Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmini izleyicilerin karşısına çıkarmıştı. Bu film de uzun zamandır gündemde olan önemli yapımlar arasında bulunuyordu. Bu filmde “Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen ve Rachel McAdams” gibi isimler oynuyor.

Thor: Love and Thunder yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle