reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G915 TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi
Logitech G915 TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi

Logitech G915 TKL kablosuz mekanik oyuncu klavyesi tanıtıldı

Oyuncu donanımı pazarının dev isimlerinden Logitech, ürün gamını G915 TKL isimli yeni kablosuz mekanik oyuncu klavyesi ile genişletti.

Logitech G915 TKL mekanik oyuncu klavyesi, firmanın sayısal tuş takımlarına sahip olmayan, şık tasarımlı en yeni çözümü olarak dikkat çekmiş durumda. RGB aydınlatması bulunan kablosuz klavye, firmanın açıklamasına göre burada 40 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Kullanım ömrü RGB ışıklar kapatılırsa 135 saate kadar çıkıyor. G915’ten daha kısa olduğundan dar alana sahip oyuncuları oldukça sevindirecek ince yapılı klavye, firmanın düşük profil GL mekanik anahtarlarını kullanıyor ve LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi ile gecikmesiz bir oyun deneyimi sunuyor. Bu da oyuncular için olmazsa olmaz detaylar arasında yer alıyor. Artık kablosuz oyuncu ekipmanları profesyonel oyuncular tarafından dahi tercih ediliyor.

Logitech G915 TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G915 TKL mekanik oyuncu klavyesi dikkat çekti

G915 TKL oyun severlerin beğenisine sunulduğu için çok mutlu olduklarının altını çizen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, yeni ürünleri hakkında “Alanında dünya lideri bir marka olarak oyun keyfini ve profesyonelliğini artırmak için kullanılan klavyenin en az diğer ekipmanlar kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle yeni ürünlerimizi oyuncuların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz. Logitech G’nin en ince ve gelişmiş mekanik oyuncu klavyelerinden biri olan G915 TKL ile ürünlerimizdeki üstün teknolojiyi daha kompakt bir tasarımla bir araya getirdik. Oyuncu klavyeleri için adeta yeni bir standart yaratan şık ve ultra ince tasarımın ürün kullanıcılarından tam puan alacağından eminiz” diye konuşuyor.

Peki bu gelişmiş modelin fiyatı ne kadar? Klavyenin Türkiye fiyatı henüz net değil. Ancak yurt dışı fiyatı 230 dolar seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Akıllı telefon kamerasında yeni bir dönem başlatacak telefon

İLGİLİ HABERLER