reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless oyuncu klavyesi tanıtıldı

Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless oyuncu klavyesi tanıtıldı

Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless oyuncu klavyesi tanıtıldı. Şirket oyunculara odaklanan yeni çözümler ile ses getirmeye devam ediyor.

Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless oyuncu klavyesi, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte geliyor. Low profile/düşük profil sınıfında yer alan mekanik klavye, elbette RGB aydınlatmayı eksik etmiyor. 22 mm’lik bir gövde kalınlığı açıklanan klavye, oyunculara odaklandığından ayrıca bir sayısal tuş takımı taşımıyor. Elde taşımayı kolaylaştıran üst kısmına üç farklı buton yerleştirilen klavye, bu düğmelerden birisiyle LIGHTSPEED kablosuz, Bluetooth, kablolu veri aktarımı arasında hızlıca geçiş yapılmasına imkan tanıyor. Düşük profilli GL mekanik anahtarlarıyla (dokunsal veya doğrusal) yüksek bir oyun performansı vadeden klavye, Logitech’in resmi verilerine göre 36 saate kadar pil ömrü sunabiliyor. Yeni klavye modeli hakkında, “Şık, düşük profilli ve sayısal tuş takımsız tasarımıyla hız, doğruluk ve özelleştirme seçenekleri sunar. Bu kablosuz oyun klavyesi üç modlu bağlantıya, GL mekanik anahtarlara, çift katmanlı PBT tuş kapaklarına, ses sönümleyici yapıya ve LIGHTSYNC RGB özelliklerine sahip.” açıklamasını geçen Logitech, ürünü yurt dışında 139 dolardan satacak. Oyuncu klavyesi çok yüksek ihtimalle önümüzdeki aylarda Türkiye pazarına da getirilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici görünen elektrikli motosiklet konsepti: Zero SR-X