reklamı kapat

POPÜLER

GeForce Now Türkiye (GAME+) LOG Görsel

GeForce NOW powered by GAME+ Gündüz Paketi duyuruldu

GeForce NOW powered by GAME+ Gündüz Paketi duyuruldu. Bu paket, sabah 07.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında oyun keyfi yaşamak isteyenler için tasarlanmış.

Bu konuda yapılan açıklamada şunlar aktarıldı:GAME+ için yeni “Gündüz Paketi” seçeneği ile kullanıcılar için heyecan verici bir kampanya başladı. GAME+, “Gündüz Paketi” ile oyun tutkunlarına özel bir fırsat sunuyor. Bu paket, sabah 07.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında oyun keyfi yaşamak isteyenler için tasarlandı. Kampanya kapsamında ”Gündüz Paketi” aylık yenilenen bir paket olarak 170 TL’ye sunuluyor. Bu paket, NVIDIA GeForce RTX destekli sunuculara ve 1.900’ün üzerinde desteklenen oyuna öncelikli erişim ile oyun dünyasına hızlı bir başlangıç sağlayarak oyun severlere daha fazla oyun oynama süresi ve eğlence sunuyor. Bu kampanya ile oyun tutkunları, “Gündüz Paketi” ile güçlü donanım ihtiyacını ortadan kaldıran ve tüm bilgisayarları “oyun bilgisayarına” dönüştüren bulut oyun teknolojisine, NVIDIA GeForce NOW Powered by GAME+’ın Türkiye’deki sunucuları üzerinden erişebilecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kullanıcılar, oyun oynamak için gereken güçlü donanım ihtiyacını ortadan kaldırıp tüm bilgisayarları ‘oyun bilgisayarı’na dönüştüren bulut oyun teknolojisi NVIDIA GeForce NOW’a GAME+’ın Türkiye’deki sunucuları üzerinden ulaşabiliyor. NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+’ı deneyimleyen ziyaretçiler, ‘Cyberpunk 2077’, ‘The Witcher’ serisi, ‘Fortnite’, ‘League of Legends’, ‘Apex Legends’ gibi 650’den fazla oyunu 1080p çözünürlükte ve 60 FPS’te akıcı bir şekilde oynayabiliyor. Platform, kataloğunu yeni çıkan popüler oyunlarla sürekli güncelliyor. GAME+, NVIDIA GeForce NOW iş birliği ile isteyen herkesin güncel oyunlara büyük masraflar yapmadan erişebilmesini sağlıyor.

GeForce NOW haberleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici görünen elektrikli motosiklet konsepti: Zero SR-X

İLGİLİ HABERLER