reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

GeForce Now

GeForce NOW powered by GAME+ için 3 aylık yeni paket geldi

GeForce NOW powered by GAME+ geçtiğimiz aylarda Türkiye’de kullanıma çıkmış ancak hazırlanan ilk paketler 12 Mayıs tarihinde tükenmişti.

Advertisement

GeForce NOW powered by GAME+, bilmeyenler için Turkcell GAME+ iş birliği ile Türkiye sunucuları üzerinden hizmet veriyor.

Bu sayede kişiler kullandıkları donanımlara bağlı olmaksızın sahibi oldukları / satın aldıkları tüm oyunları Türkiye’deki sunucular üzerinden 1080p çözünürlükte ve 60FPS’de akıcı bir şekilde oynayabiliyor.

İlk paketleri kısa sürede bitiren firma, kullanıcılara yeni paketler sunmaya başladı. Bunlardan birisi ise 15 Haziran itibarıyla açılacak. Burada 3 aylık premium deneyimi elde edilebilecek. Paketi için firmanın açıklaması şöyle:

“Aylık 59.9 TL fiyatlandırma üzerinden yeni, 3 aylık avantajlı premium paketimizi 15 Haziran saat 00:01 itibarıyla satın alabilirsiniz! Bu kez aboneliğiniz sonunda aynı teklifi yenileyebileceksiniz”

Bu arada firmadan yarın bir duyuru daha gelecek. Yüksek ihtimalle premium üyeler için beklemem durumu yarından sonra tamamen ortadan kaldırılacak.

Servis için resmi sitede şu an iki farklı paket sunuluyor. Bir paket “Basic” olarak geçiyor ve kişilere ücretsiz olarak 1 saatlik oturum süreci veriyor. Burada aynı zamanda “sınırlı kapasite” sunuluyor. Firma bunun için şunu diyor: “Yoğun saatlerde bu pakete sahip kullanıcılar sınırlı kapasite nedeniyle kuyrukta bekleyebilir.”

Sunulan diğer paket ise “Premium” olarak geçiyor. Bu pakette “uzatılmış oturum süresi” ve “RTX açık” oyun keyfi elde edilebiliyor. Bu paketin fiyatı ise aylık 74,9 TL seviyesinde yer alıyor. Paket detayları burada yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GeForce NOW powered by GAME+ için ne kadarlık bir internet gerekiyor?

Bu konuda verilen bilgi 60 fps’de 720p için 15 Mbps ve 60 fps’de 1080p için 25 Mbps seviyesinde oluyor. Servisin kullanılabileceği cihazlar için yapılan açıklama ise şöyle:

“Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir) ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir olacak.”

İlginizi Çekebilir

Samsung’un takip aksesuarıyla tanışın