reklamı kapat

POPÜLER

GeForce Now

GeForce Now Türkiye (GAME+) için yaz fırsatı indirimleri geldi

GeForce Now Türkiye (GAME+) için yaz fırsatı indirimleri geldi. Bu indirimler sadece iki paket için oldu. İşte detaylar;

Türkiye’de Turkcell GAME+ üzerinden hizmet veren GeForce Now için son durumda sunulan fiyatlar ve paketler şöyleydi: “Sıra beklenmesi gereken ücretsiz paket, 110 TL‘lik aylık premium paket, 240 TL‘lik 3 aylık premium paket, 20 TL‘lik 24 saatlik premium paket, 400 TL‘lik 6 aylık premium paket ve son olarak 60 TL‘lik 1 haftalık premium paket.” İşte bu paketlerden aylık premium “yaz fırsatı” kampanyası ile 110 TL’den aylık 80 TL‘ye düştü. Üç aylık paket ise aynı kampanya ile 240 TL’den 180 TL‘ye çekilmiş durumda. Paketler ve diğer detayları için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Hakim olmayanlar için bulut oyun servisi GeForce Now Türkiye (GAME+) sayesinde kişiler kullandıkları donanımlara bağlı olmaksızın sahibi oldukları / satın aldıkları tüm oyunları Türkiye’deki sunucular üzerinden 1080p çözünürlükte ve 60FPS’de akıcı bir şekilde oynayabiliyor. Peki bunun için ne kadarlık bir internet gerekiyor? Bu konuda verilen bilgi 60 fps’de 720p için 15 Mbps ve 60 fps’de 1080p için 25 Mbps seviyesinde oluyor.

Servisin kullanılabileceği cihazlar için yapılan açıklama ise şöyle: “Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir) ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir.” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Servis hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları detaylı olarak burada yer alırken, Türkiye’de zam konusunda en son ses getiren detaylarına yukarıdaki haberde yer verdiğimiz Netflix olmuştu.

GeForce Now artışı yanında bu da ilginizi çekebilir: Kendi dengesini kurabilen elektrikli motosiklet