reklamı kapat

POPÜLER

GeForce Now

GeForce Now Türkiye (GAME+) için 24 saatlik paket yine kaldırıldı

GeForce Now Türkiye (GAME+) için 24 saatlik paket yine kaldırıldı. Bu hamle hatırlarsınız daha önce de yapılmıştı.

Türkiye’de Turkcell GAME+ üzerinden hizmet veren GeForce Now en son yapılan zam ile gündememize gelmişti. Zam öncesinde sunulan paketler ve fiyatları şunlardı: “Sıra beklenmesi gereken ücretsiz paket, 89,9 TL‘lik aylık premium paket, 199,9 TL‘lik 3 aylık premium paket, 14,9 TL‘lik 24 saatlik premium paket, 349 TL‘lik 6 aylık premium paket ve son olarak 44,9 TL‘lik 1 haftalık premium paket.” Yapılan artış sonrasında ise son durum şöyle oldu: “Sıra beklenmesi gereken ücretsiz paket, 110 TL‘lik aylık premium paket, 240 TL‘lik 3 aylık premium paket, 20 TL‘lik 24 saatlik premium paket, 375 TL‘lik 6 aylık premium paket ve son olarak 60 TL‘lik 1 haftalık premium paket.” 

Bugün ise buradaki 20 TL‘lik 24 saatlik premium paket kaldırıldı. Bu 24 saatlik paket daha önce de kaldırılmış ancak kısa süre içerisinde geriye getirilmişti. Bunun bir kez daha böyle olup olmayacağını ise zaman gösterecek. Ancak firma bu sefer paketi kalıcı olarak iptal etmiş olabilir.

Hakim olmayanlar için bulut oyun servisi GeForce Now Türkiye (GAME+) sayesinde kişiler kullandıkları donanımlara bağlı olmaksızın sahibi oldukları / satın aldıkları tüm oyunları Türkiye’deki sunucular üzerinden 1080p çözünürlükte ve 60FPS’de akıcı bir şekilde oynayabiliyor. Peki bunun için ne kadarlık bir internet gerekiyor? Bu konuda verilen bilgi 60 fps’de 720p için 15 Mbps ve 60 fps’de 1080p için 25 Mbps seviyesinde oluyor.

Servisin kullanılabileceği cihazlar için yapılan açıklama ise şöyle: “Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir) ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir.” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Servis hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları detaylı olarak burada yer alırken, Türkiye’de zam konusunda en son ses getiren detaylarına yukarıdaki haberde yer verdiğimiz Netflix olmuştu.

GeForce Now artışı yanında bu da ilginizi çekebilir: Kendi dengesini kurabilen elektrikli motosiklet