reklamı kapat

POPÜLER

Apple Beats Studio Buds

Beats Studio Buds kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte Türkiye fiyatı

Şu sıralar sık sık gündeme gelen Apple Beats Studio Buds kablosuz kulaklık için resmi tanıtım biraz önce yapıldı. İşte detaylar;

İlk olarak iOS 14.6 dosyalarında bulunan Beats Studio Buds kablosuz kulaklık modeli, beklendiği gibi siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere üç farklı renkte karşımıza çıktı.

En çok kırmızı rengi dikkat çeken ürün, yurt dışında 150 dolarlık bir fiyata sahip. Modelin Türkiye fiyatı ise 1.499 TL seviyesinde yer alıyor.  Ürün henüz Türkiye’de stoklara girmiş değil.

Dikkat çekmeyi başaran Beats Studio Buds, görebileceğiniz üzere kulak içi formunu benimsiyor. Kulaklık kısımlarının ufak olmasıyla gündelik kullanım için birçok kişinin tercihi olabilecek yeni Buds, hem kulaklık hem de hazne üzerinde Beats logosu taşıyor.

Daha önce söylenenin aksine ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği olan kulaklık, Apple’a göre üst seviye ses kalitesi getiriyor. Burada yapılan açıklama tam olarak şöyle:

“Kompakt tasarıma sahip Beats Studio Buds, tam anlamıyla özelleştirilmiş akustik bir platform aracılığıyla, güçlü ve dengeli bir ses deneyimi yaşatacak şekilde geliştirildi. İki bölmeli bir kasa içinde yer alan özel çift elemanlı diyafram tipi sürücü, olağanüstü bir stereo ayırma özelliğine sahip net sesler sağlıyor.

Gelişmiş dijital işlemciyse ses performansını yükseklik ve netlik bakımından optimize ederken aynı anda temiz bir gürültü önleme özelliği sunuyor. Sonuçta stüdyoda kaydedilen müziğin duygusunu kulaklarınıza taşıyarak bütün gün size eşlik eden etkileyici bir ses deneyimi doğuyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple imzalı Beats Studio Buds kablosuz kulaklık dikkat çekti 

Model resmi verilere göre 8 saate kadar dinleme süresi getiriyor. Cebinize sığacak kadar küçük şarj kutusu ise toplamda iki ekstra şarj sunuyor.

Ürün için ANC veya Şeffaf mod (Çevreyi duyabiliyorsunuz) açıkken 5 saate kadar dinleme süresine sahip oluyorsunuz açıklamasını yapan Apple, bu sürenin şarj kutusu kullanıldığında toplam 15 saate ulaştığını aktarıyor.

USB-C portunda 5 dakikalık Fast Fuel şarj ile 1 saate kadar ses çalma süresi getiren model, iOS cihazlar yanında Android telefonlarla da aktif olarak kullanılabiliyor.

IPX4 sertifikası olan Beats Studio Buds modelinde eller serbest “Her Siri” desteği de yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın