reklamı kapat

POPÜLER

Apple, Beats Studio Buds için modern Android kullandı

Apple’dan Galaxy S21’li Beats Studio Buds reklamı için U dönüşü

Geçtiğimiz haftalarda lanse edilen Apple imzalı Beats Studio Buds kablosuz kulaklık için hazırlanan reklama Samsung Galaxy S21 konulmuştu.

Beats Studio Buds kablosuz kulaklık, biliyorsunuz bünyesinde Apple H1 değil MediaTek tarafından geliştirilen bir çip ile donatılmış durumda.

Bunun arkasında cihazın Android telefonlar ile olan performansını artırmak yer alıyor. MediaTek imzalı çip sayesinde kulaklık Android cihazlar ile  Apple H1 çipten daha iyi bağlantı ve uyum getiriyor.

İşte bu yüzden Apple ürününü Android telefonlar için de iyi şekilde pazarlamaya çalışıyordu. Hatta firma bunu yapmak için Amazon reklamında bir Samsung Galaxy S21 kullanmıştı.

Bu durum elbette internette büyük ses getirdi. Çünkü firma genelde Android telefonları hep kötü göstermeye çalışıyordu. Ancak bugün sürpriz bir adım, daha doğrusu U dönüşü geldi.

Apple, Amazon’daki Beats Studio Buds kablosuz kulaklık reklamından Samsung Galaxy S21’i çıkardı. Bunun arkasındaki neden elbette bilinmiyor ancak Apple’daki bazı kişiler bundan rahatsız olmuşa benziyor.

“Android için AirPods” olarak geçen Beats Studio Buds için detayları hatırlayalım

Kablosuz kulaklık görebileceğiniz üzere kulak içi formunu benimsiyor. Kulaklık kısımlarının ufak olmasıyla gündelik kullanım için birçok kişinin tercihi olabilecek yeni Buds, hem kulaklık hem de hazne üzerinde Beats logosu taşıyor.

ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği olan kulaklık, Apple’a göre genel olarak üst seviye ses kalitesi getiriyor.  Model resmi verilere göre 8 saate kadar dinleme süresi getiriyor. Cebinize sığacak kadar küçük şarj kutusu ise toplamda iki ekstra şarj sunuyor.

Ürün için ANC veya Şeffaf mod (Çevreyi duyabiliyorsunuz) açıkken 5 saate kadar dinleme süresine sahip oluyorsunuz açıklamasını yapan Apple, bu sürenin şarj kutusu kullanıldığında toplam 15 saate ulaştığını aktarıyor.

IPX4 sertifikası olan Beats Studio Buds modelinde eller serbest “Her Siri” desteği de yer alıyor.  Ürünün Türkiye’de ise 1.499 TL‘lik bir fiyatı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın