reklamı kapat

POPÜLER

Beats Studio Buds Apple
Beats Studio Buds Apple

Türkiye’de satılan Beats Studio Buds için özel bir sürüm geldi

Apple imzalı Beats Studio Buds kablosuz kulaklık modeli için özel bir sürüm hazırlandı. İşte yeni sürüm için bilinmesi gerekenler;

Beats Studio Buds kablosuz kulaklık modeli, siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneği ve 1.499 TL fiyat etiketiyle buradan elde edilebilir hale gelmişti. Son kur güncellemesi ile Türkiye’de fiyatı 1.849 TL‘ye çıkan ürün, Union ile kurulan 30. yıla özel ortaklık ile farklı renklere büründü.

Pan-Afrika bayrağından ilham alan siyah, yeşil ve kırmızı renklerin bir araya geldiği bu yeni versiyon, herkese hitap etmiyor ve 1 Aralık itibarıyla ABD merkezli olarak 150 dolardan satışa çıkılıyor. Bu ürünün Türkiye’ye gelmesi ise olası görünmüyor.

Dikkat çekmeyi başaran Beats Studio Buds, üzerinden geçmek adına kulak içi formunu benimsiyor. Kulaklık kısımlarının ufak olmasıyla gündelik kullanım için birçok kişiyi daha memnun eden yeni Buds, hem kulaklık hem de hazne üzerinde Beats logosu taşıyor.

ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği olan kulaklık, Apple’a göre üst seviye ses kalitesi getiriyor. Burada yapılan açıklama tam olarak şöyle:

“Kompakt tasarıma sahip Beats Studio Buds, tam anlamıyla özelleştirilmiş akustik bir platform aracılığıyla, güçlü ve dengeli bir ses deneyimi yaşatacak şekilde geliştirildi. İki bölmeli bir kasa içinde yer alan özel çift elemanlı diyafram tipi sürücü, olağanüstü bir stereo ayırma özelliğine sahip net sesler sağlıyor.

Gelişmiş dijital işlemciyse ses performansını yükseklik ve netlik bakımından optimize ederken aynı anda temiz bir gürültü önleme özelliği sunuyor. Sonuçta stüdyoda kaydedilen müziğin duygusunu kulaklarınıza taşıyarak bütün gün size eşlik eden etkileyici bir ses deneyimi doğuyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Apple imzalı Beats Studio Buds kablosuz kulaklık Android tarafıyla da uyumlu

Model resmi verilere göre 8 saate kadar dinleme süresi getiriyor. Cebinize sığacak kadar küçük şarj kutusu ise toplamda iki ekstra şarj sunuyor.

Ürün için ANC veya Şeffaf mod (Çevreyi duyabiliyorsunuz) açıkken 5 saate kadar dinleme süresine sahip oluyorsunuz açıklamasını yapan Apple, bu sürenin şarj kutusu kullanıldığında toplam 15 saate ulaştığını aktarıyor.

USB-C portunda 5 dakikalık Fast Fuel şarj ile 1 saate kadar ses çalma süresi getiren model, iOS cihazlar yanında Android telefonlarla da aktif olarak kullanılabiliyor. Modelin Android desteği AirPods’lara oranla çok daha iyi durumda.

IPX4 sertifikası olan Beats Studio Buds modelinde eller serbest “Her Siri” desteği de yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın