reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch Ultra

Amazon, Samsung Galaxy Watch 7 için bazı detaylar sızdırdı

Alışveriş devi Amazon, yaptığı yanlış bir listeleme ile Samsung Galaxy Watch 7 akıllı saat için bazı önemli detaylar sızdırdı.

Samsung Galaxy Watch 7 akıllı saat modeli, Amazon’un sızıntısına göre 3 nm üretim sürecinden çıkan bir işlemci üzerine kurulacak. Taşıdığı BioActiveSensor 2 ile beraber nabız değerini hem uykuda hem de spor yaparken çok hassas bir şekilde takip edebilecek akıllı saat, elbette birçok yapay zeka özelliğine sahip olacak. Ürün ile beraber kullanıcılara yapay zeka destekli uyku, egzersiz ve iletişim imkanları sunulacak. Saat aynı zamanda “Galaxy AI” altyapısının akıllı cevap özelliğini de kullanabilecek. Bu akıllı sistem gelen mesajları analiz ederek otomatik cevap önerileri üretecek. Böylelikle saat üstünden cevap yazmak çok daha kolay olacak. Şirketin bu aralar özellikle üst seviye Samsung Galaxy Watch Ultra modeli dikkat çekiyor. Daha önce elde edilen CAD dosyaları kullanılarak bilgisayar ortamında hazırlanan görselleri sızdırılan akıllı saat modeli Samsung Galaxy Watch Ultra için en son gerçek görseller gelmişti. İki farklı renkte tasarlanan yukarıda görebileceğiniz ürün, yuvarlak ve köşeli yapıyı harmanlıyor. Gövde tasarımı konusunda şu an çok iyi geri dönüşler almayan ve yan tarafında turuncu bir “crown” taşıyan akıllı saat, söylendiği kadarıyla 47 x 47.4 x 16.4 mm’lik bir boyuta sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

700 dolarlık satış fiyatıyla 799 dolarlık Apple Watch Ultra’ya oldukça yaklaşacak akıllı saat, Samsung’un şimdiye kadar sattığı en pahalı model olacak. Ürün Türkiye’de ise büyük ihtimalle 35 bin TL’yi geride bırakacak. Galaxy Watch Ultra’nın tanıtılacağı bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliği 10 Temmuz tarihinde düzenlenecek. Etkinlik kapsamında Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Flip 6, Galaxy Watch 7 serisi, yeni kablosuz kulaklıklar yanında detaylı olarak akıllı yüzük modeli Galaxy Ring de tanıtılacak.

Samsung Galaxy Watch 7 yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli