reklamı kapat

POPÜLER

GeForce Now

GeForce Now için RTX 3080 temelli yeni bir özel paket geldi

GeForce Now için RTX 3080 temelli yeni bir özel paket geldi. Bu paketin amacı kişilere daha yüksek bir kalite sunmak. İşte detaylar;

GeForce Now için duyurulan yıllık 200 dolar, altı aylıksa 99 dolarlık RTX 3080 paketi, kişilerin Nvidia RTX 3080 ekran kartlarıyla donatılan aşağıda gördüğünüz özel sunucular üzerinden oyun oynamasına imkân tanıyor.

RTX 3080’li sunucular sayesinde oyuncuların PC’de Mac’te 1440P çözünürlükte 120 fps bulut oyun keyfi (Her cihazda 1440P yok) yaşayabileceği aktarılıyor. Bu durum yüksek internet hızlarına sahip olan ancak bilgisayarı güçlü olmayan kişiler için harika görünüyor. Bu özel pakette gecikmenin de çok düşük olduğu bildiriliyor. Burada en alt olarak 56 ms değeri veriliyor.

İlk aşamada belirli pazarlarda açılacak olan yeni paketin, Nvidia Shield TV üzerinde 4K 60 fps oyun keyfi yaşatacağı da verilen bilgiler arasında öne çıkıyor. Bu paketin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.

GeForce Now gelişmeye devam ediyor

Türkiye’de Turkcell GAME+ üzerinden hizmet veren GeForce Now, hatırlarsınız en son Crysis Remastered‘a ev sahipliği yapmasıyla ses getirmişti. Dün ise direkt olarak Türkiye merkezli bir haber geldi.

GeForce NOW powered by GAME+ artık kişilere 24 saatlik Premium paket sunuyor. Daha önce olmayan bu paket için belirlenen fiyat ise 14,9 TL seviyesinde yer alıyor. Bu paket için firma tarafından şunlar aktarılıyor: “Öncelikli Erişim – Uzatılmış Oturum Süresi (4 Saat) – RTX Aktif”

Servis için başka paralı paketler de var. Serviste fiyat aylık premium için 74,9 TL, 3 aylık paket premium paket içinse 179,9 TL verilmesi gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu servis sayesinde kişiler kullandıkları donanımlara bağlı olmaksızın sahibi oldukları / satın aldıkları tüm oyunları Türkiye’deki sunucular üzerinden 1080p çözünürlükte ve 60FPS’de akıcı bir şekilde oynayabiliyor.

Peki bunun için ne kadarlık bir internet gerekiyor? Bu konuda verilen bilgi 60 fps’de 720p için 15 Mbps ve 60 fps’de 1080p için 25 Mbps seviyesinde oluyor.

Servisin kullanılabileceği cihazlar için yapılan açıklama ise şöyle: “Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir) ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir.”

İlginizi Çekebilir

Samsung’un takip aksesuarıyla tanışın