reklamı kapat

POPÜLER

Uncharted

Uncharted filminden beklenen ilk fragman geldi [Hemen İzle]

PlayStation dünyasının en önemlilerinden olan Uncharted için çekilen film özelinde ilk fragman yayınlandı. Film büyük merak uyandırıyor.

Birçok kez yönetmensiz kalan ve değişiklik gören Uncharted filmi için beklenti çok yüksek değil. Ancak yine de film çok merak ediliyor ve yapıma yukarıda izleyebileceğiniz ilk fragman açık şekilde göz attırıyor.

Başrollerinde son dönemde Spiderman olarak gördüğümüz Tom Holland ve dünya ünlü oyuncu Mark Wahlberg‘in yer aldığı oyun temelli film, 18 Şubat 2022 tarihinde vizyonda olacak.

Yayımlanan ilk fragman ile beklentileri bir miktar karşılayan ancak oyunun üstüne geçmesi çok da olası olmayan film, gerçekten heyecanlı maceralara ev sahipliği yapacak. Antonio Banderas’ın da yer aldığı aksiyon dolu film, ilk çıkışını direkt olarak sinemalarda yapacak. Yani dijital platform çıkışı olmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uncharted filmi öncesinde God of War’ın PC’ye gelecek olması ses getirmişti

PlayStation dünyasının en önemli yapımlarından olan God of War, 14 Ocak 2022 tarihinde PC yani Windows bilgisayarlarda oynanabilir olacak. Steam ve Epic Games Store üzerinden ön siparişe açılan oyunun Türkiye’deki fiyatı 329 TL seviyesinde yer alıyor.  Çok mümkün değil ancak yine de bilmeyenler için oyunun temel özeti şöyle:

“Olimpos Tanrılarından aldığı intikamın üzerinden yıllar geçen Kratos, artık İskandinav Tanrılarının ve canavarlarının diyarında sıradan bir insan olarak yaşıyor. Bu sert ve acımasız dünyada hayatta kalabilmek için savaşmak ve oğluna da aynısını öğretmek zorunda.”

FPS sınırı olmadan 4K çözünürlükte 21:9 olarak oynanabilecek oyunda, Nvidia’nın DLSS desteği de aktif olarak yer alıyor. Ayrıca Nvidia Reflex desteği de eski oyun için verilen önemli imkanlar arasında.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un Türkiye’de satışa çıkan modellerinden