reklamı kapat

POPÜLER

Logitech yeni ürünlerini tanıttı

Dünyanın en büyük bilgisayar çevre birimleri üreticilerinden olan Logitech, ‘keyif’ temasıyla geliştirdiği yeni ürünlerini tanıttı. Müzik, oyun ve video kalitesini artırmayı hedefleyen ürünler arasında dikkat çekenler arkadan aydınlatmalı kablosuz klavye K 800, dizüstü bilgisayarlar için tasarlanan Z 515 hoparlör ile G serisindeki oyun aksesuarları oldu.
Logitech K 800
Gece bilgisayar kullanmak zorunda olanların en büyük problemlerinden biri olan klavyedeki tuşların görünmemesi sorunu Logitech’in K 800 klavyesiyle ortadan kalkıyor. Yeni K 800 klavye, ortam ışığına ve harekete duyarlı sensörleri sayesinde ihtiyacınız olduğunda size yeteri kadar aydınlatma sunuyor. Bir önceki versiyonu kablolu olan model artık kablosuz çalışıyor.
Logitech Z515
Bir diğer yeni ürün ise dizüstü bilgisayarlarınızda kablosuz müzik keyfi için kullanabileceğiniz Z515 hoparlör. Dizüstü bilgisayarınızın kapağının hemen üst kısmına konumlandırabileceğiniz hoparlörü 15 metrelik mesafeye kadar kontrol etmeniz mümkün. ‘Discovery’ moduyla iPad ve iPhone’unuzu bulan ve doğrudan kablosuz bağlantı sağlayan Z515, 2.4 GHz kablosuz teknolojisini kullanıyor ve her yerde müzik için 10 saate kadar şarj imkanı sunuyor.
Logitech G Serisi
Oyunseverlerin beğenisini kazanacağı kesin olan G serisinde ise üç ürün bulunuyor. Bunlardan ilki Logitech Wireless Gaming Headset G930. 7.1 Dolby surround ses desteği veren kulaklık; müzik, ses değiştirme ve sesli konuşma fonksiyonları için üç adet programlanabilir G tuşuna sahip. Kulaklığın pili en zorlu oyunculara bile yetecek seviyede, tam 10 saatlik şarj ömrü sunuyor. Serinin bir diğer ürünü Logitech Wireless Gaming Mouse G700 ise kolay hareketleri ya da karmaşık makroları tek bir tıkla harekete geçirmek için programlanabilir 13 adet tuşa sahip. Elin formuna uygun ergonomik doğal dalgalara sahip G700 Mouse ile uzun süre konforlu oyun oynamak mümkün. Serinin son ürünü Logitech Gaming Keyboard G510. Üç farklı moda sahip 18 adet programlanabilir G tuşuyla her oyun için 54 makro ayarı yapmaya imkan veren G510; GamePanel LCD, arkadan RGB ışıklandırma özelliği, gerçek zamanlı oyun istatistiği ve PC performans verisi sunuyor.

İLGİLİ HABERLER