reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Daha önce hazırlanan konsept

Samsung Galaxy S10

Daha önce hazırlanan konsept

Samsung Galaxy S10

Daha önce hazırlanan konsept

Samsung Galaxy S10

Daha önce hazırlanan konsept

Samsung Galaxy S10 ailesinin en olası tasarımını gösteren yeni konsept

Samsung Galaxy S10 ailesi gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Birçok sızıntının yapıldığı aile için yeni bir konsept daha hazırlanmış durumda.

Samsung Galaxy S10 ailesi artık biliyorsunuz üç farklı modelde oluşuyor. Ortak olarak aynı tasarımı paylaşacak telefonlar, Galaxy S8 ve S9’da kullanılan tasarımı ön kamera için bünyelerine eklenen ekran deliğiyle değiştirecek gibi görünüyor. Bu konuda yapılan söylentilere can veren Ben Geskin, hazırladığı örnek ile Samsung Galaxy S10 ailesinin en olası tasarımını gözler önüne seriyor. Benzer bir konsepti daha önce de hazırlayan Geskin’in yeni çalışmasında da özellikle ekrana entegre ön kamera dikkat çekiyor. Firmanın bu yeni yapıyı ilk olarak Galaxy A8s‘de kullanılabileceği konuşuluyor. Görebileceğiniz üzere bu sayede ön kamera için çentik ya da sürgülü sistem kullanılmasına gerek kalmıyor. Galaxy S9’dan çok daha ince çerçeveler ile hayal edilen model, bu şekilde gelmesi halinde çentik sevmeyenleri oldukça memnun edecek izlenimi yaratıyor.

Samsung Galaxy S10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesinin hakkında ortaya çıkan teknik bazı bilgilere bakarsa

UFS 3.0 yüksek hızlı depolama birimine sahip olacak telefonlar, üçlü arka kamera kurulumu taşıyacak deniyor. Ayrıca modellerde ekrana entegre parmak izi sensörü ve üç boyutlu yüz tanıma sistemi de aktif olarak bulunacak gibi duruyor. Tek kamera ile üç boyutlu yüz tanıma biraz zor görünüyor ancak firmanın bazı sensörleri ekranın altına alabileceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu teknolojinin hazır olduğu biliniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın dört arka kameralı modeli Galaxy A9