reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Home

Xiaomi dünyanın en büyük Mi Home mağazasını açtı

Dünyanın en büyük Xiaomi Mi Home mağazası açılışı yaptı. Çin’de açılan bu mağaza ihtişamlı bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Sadece ürettiği telefonlarla değil akıllı ev eşyalarından “akılsız” ürünlere kadar geniş bir yelpazede kullanıcılara çeşitlilik sunan Xiaomi, dünyanın en büyük Mi Home mağazasını açtı. Bir koca günü içeride rahatlıkla geçirebileceğiniz mağaza, iç mekanda gerçekten de “ev” konforu sunacak şekilde tasarlanmış. Mağazanın açılışını müjdeleyen Kıdemli Başkan Yardımcısı Wang Xiang, firmanın perakende satışında bir kilometre taşını geride bıraktığını kaydediyor. Mağaza adından da anlaşılacağı üzere akıllı ev ürünlerine odaklanıyor. Ürünler için yaratılan demo alanlarında kullanıcılar, ürünleri test edebiliyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev konforu

Mağazada ziyaretçilere test edilmek üzere hoparlörlerden akıllı ev temizleme ürünlerine, mobil cihazlardan televizyonlara kadar geniş bir portfolyo sunuluyor. Deneyim alanının yanı sıra mağazada elbette bir de kullanıcılar için satın alım bölgesi yer alıyor. Böylelikle kullanıcılar deneyip beğendikleri modelleri orada satın alabiliyor. Firma geçtiğimiz aylarda Çin’de açtığı 100. Mi Home mağazasını da kutlamıştı. Türkiye’de ise halihazırda aktif olarak Mi Home mağazası olmasa da bir Mi Store bulunuyor. Vadistanbul’da açılan bu mağazada akıllı ev ürünlerinin bir kısmı da mevcut.

İlginizi çekebilir

Firmanın otomatik açılabilen şemsiyesi