reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Store

Açılışı için kuyruk oluştu! İşte Avrupa’nın en büyük Xiaomi mağazası

18 Ocak 2019

Xiaomi, Avrupa’nın en büyük Mi Store’unun açılışını 18 Ocak itibarıyla gerçekleştirecek. Paris’te açılan Mi Store’un açılışı öncesi kapıda kuyruk oluştu.

Xiaomi, Avrupa’daki yatırımlarına devam ediyor. Avrupa pazarındaki baskısını artırmak isteyen Çinli üreticinin en yeni mağazası ise Paris’te açılışını gerçekleştiriyor. Paris’in en önemli noktalarından biri olan Şanzelize’de açılan Mi Store aynı zamanda Avrupa’nın en büyük Xiaomi mağazası olma unvanını taşıyor. Mağaza Türkiye saati ile 15:00‘da açılacak. Ancak mağazanın heyecanı şimdiden kullanıcıları sarmış gibi görünüyor. Çinli üreticinin Twitter hesabından paylaşılan görselde, kullanıcıların erken saatlerde mağaza önünde kuyruk olduğu görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çin’li üretici Avrupa’da büyümeye devam ediyor

Avrupa için büyük hedefleri bulunan Çinli üreticinin bu pazardaki varlığını artırmak istediğini daha önce de sizlerle paylaşmıştık. Firma yapay zeka ve akıllı cihaz teknolojilerine önümüzdeki beş yıl için 1,5 milyar dolarlık bir bütçe ayırdığını açıklamış ve Avrupa pazarının yanı sıra sunduğu yeni hizmetlerle de gelirini artırmak istediğini kaydetmişti. 5G destekli yeni Mi Mix 3 modelini de çıkarmaya hazırlanan firma, Şanzelize’deki yeni mağazasıyla da ilgi odağı olmayı hedefliyor.

Mi Store ismi taşıyan bu mağazada akıllı telefonlardan firmanın çatısı altındaki farklı ürünlere kadar pek çok cihaza erişim sağlanacak. Çinli üretici Ekim 2018’de de dünyanın en büyük Mi Home mağazasının açılışını gerçekleştirmişti. Çin’de açılan bu mağaza ev ürünlerine odaklanıyor.

İlginizi çekebilir

Xiaomi Redmi Note 7 tanıtımı