reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi İzmir

İzmirli teknoloji severlere sevindiren Xiaomi müjdesi

Türkiye’de resmi olarak bulunan Çin merkezli dev teknoloji firması Xiaomi, bir sonraki resmi mağazası için müjdeli haberi verdi.

Kısa süre önce resmi olarak yapılan açıklamaya göre bir sonraki resmi Mi Store mağazası İzmir‘de açılıyor. Gaziemir’de yer alan Optimum alışveriş merkezi içerisine kurulan mağaza, 20 Temmuz cumartesi günü kapılarını açıyor. Açılışa özel “çok özel sürprizler ve fiyatların” olacağı müjdelenen mağaza, İzmir’deki teknoloji severler ve Xiaomi fanları için oldukça güzel görünüyor. Kişilerin İzban üzerinden rahatlıkla ulaşabilecekleri Optimum alışveriş merkezi, bu açıdan güzel bir tercih olmuş gibi görünüyor. Alanda en son Huawei’nin Mavişehir’de yer alan Mavibahçe alışveriş merkezi içerisinde açtığı resmi mağazasıyla ses getiren İzmir, Xiaomi gibi büyük bir teknoloji firmasına da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, mağaza konusunda büyük adımlar atıyor

İzmir mağazası firmanın daha fazla kitleye ulaşması için gerçekten çok büyük önem arz ediyor. Bu arada mağazada firmanın sadece akıllı telefonları yer almıyor. Diğer birçok mobil aksesuar ve akıllı ev ürünü de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Teknoloji dünyasında geleceği en parlak firmalardan olan Xiaomi, bunun için çok ciddi çalışmalar yapıyor ve ürün gamını sürekli olarak büyütüyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en son modelleride Mi CC9