reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

Kesinleşti; Huawei’den Türkiye’de iki farklı şehirde resmi mağaza sürprizi!

Akıllı telefon dünyasının parlayan yıldızı Huawei, Türkiye için büyük bir hazırlık içerisinde bulunuyor. Dev telekomünikasyon firmasından resmi mağazalar geliyor. İşte detaylar;

Türkiye pazarında alt markası Honor ile beraber fırtına gibi esen Huawei, yükselişini sürdürüyor. Yakın zamanda Mate 20 ve Mate 20 Pro modellerini tanıtacak firma, Türkiye için de güzel bir sürpriz planlıyor. Dev teknoloji firması ilk mağazalarını İstanbul ve İzmir içerisinde açmak için kesin olarak çalışmalar yapıyor. Bu amacı için alanında deneyimli “Mağaza Müdürleri” arayan (Burada ve burada) firmanın, mağazaları tam olarak hangi lokasyonlara açacağı henüz bilinmiyor. İlk mağazanın İstanbul’da açılacağı söylenirken, firma Türkiye operasyonunda yeni bir döneme geçiyor. Bu yeni dönem kullanıcılar için oldukça heyecan verici görünüyor.

Huawei Türkiye mağazaları büyük önem arz ediyor

Bu alanda büyük bir rekabete hazırlanan dev teknoloji firması, son yıllarda Türkiye’de olduğu kadar dünyada da hızlı bir yükseliş gerçekleştiriyor. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine çok büyük bütçe ayıran dev isim, üç arka kameralı P20 Pro modeliyle akıllı telefonlar arasındaki en iyi kamerayı kullanıcıları sunuyor. Bu taraftaki çıtayı yeni Mate 20 ailesiyle daha da yükseltecek dev isim, resmi mağazalarıyla da daha fazla kişiye daha yakından hitap etmeye hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en çok dikkat çeken telefonu P20 Pro