reklamı kapat

POPÜLER

elite netflix

Netflix’ten heyecan uyandıran Elite 2. sezon müjdesi [Video]

Netflix‘te izleyici karşısına çıkan ve büyük ilgi gören Elite dizisinin ikinci sezonuyla geri döneceğini biliyorduk. Paylaşılan yeni videoyla birlikte ikinci sezon çekimlerinin başlangıcı duyuruldu.

Bilmeyenler için özetlemek gerekirse elitlerin çocuklarını gönderdiği Las Encinas, İspanya’nın en iyi ve en seçkin okulu. Okullarının bir depremde yıkılmasının ve yerel meclisin öğrencileri bölgedeki diğer okullara dağıtmasının ardından, işçi sınıfından üç çocuk da Las Encinas’a kabul ediliyor. İlk başta çok şanslı olduklarını düşünseler de aslında durum tam tersi olduğu anlaşılıyor. Her şeye sahip olanlar ile kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar arasındaki çatışma cinayetle sonuçlanıyor. Katilin kim olduğu ise elbette belli değil. İkinci sezonda karşımıza çıkacak yeni isimler Jorge Lopez, Georgina Amorós ve Claudia Salas olacak. İlk sezondan tanıdığımız Miguel Herrán, Jaime Lorente, Itzán Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani, Álvaro Rico, Omar Ayuso ve Danna Paola da karşımıza çıkmayı sürdürecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elite ikinci sezon çekimlerinin başlangıcı Netflix’in sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan videoyla birlikte netlik kazandı. Bu videoda diziden yeni görüntü yer almazken, bizleri çok daha karmaşık günlerin beklediği müjdeleniyor. Sekiz bölümden oluşacak ikinci sezonun ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli değil.