reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Elite

Netflix Elite 2. sezon için kararını verdi

Netflix’in La Casa de Papel oyuncularını bir araya getirdiği dizi projesi Elite kısa bir süre önce izleyici karşısına çıktı. Platform şimdiden dizinin devam edip etmeyeceğine dair kesin kararını verdi.

Kısaca bahsetmek gerekirse Elite temelde çok da yeni bir hikayeye sahip değil. Aksine daha önce büyük ilgi gören Gossip Girl ve 13 Reasons Why’ın bir araya gelmesiyle oluşturulmuş gibi bir his uyandırıyor. Netflix‘in paylaştığı özet diziyi şu sözlerle tanımlıyor: Las Encinas, İspanya’nın en iyi ve en seçkin okulu olarak biliniyor. Hikaye okullarının bir depremde yıkılması ve öğrencilerin bölgedeki diğer okullara dağıtmasıyla işçi sınıfından üç çocuğun Las Encinas‘a kabul edilmesiyle başlıyor. Bu üç genç en başta çok şanslı olduklarına inanıyor. Ancak okula başlamalarıyla birlikte yanıldıkları ortaya çıkıyor. Her şeye sahip olanlar ile kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar arasındaki çatışmanın bir cinayetle sonuçlanmasının ardından olaylar peşi sıra gelişiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elite ilk sezon bölümleriyle 5 Ekim‘de seyirci karşısına çıktı. Fakat Netflix’in dizinin geleceğine dair önemli kararı alması uzun sürmedi. Platform tarafından yapılan açıklamayla Elite‘in ikinci sezon onayı aldığı resmen duyuruldu. Yeni sezonda hangi karakterlerin kalacağı, hangi yeni karakterlerin geleceği henüz kesin değil ancak Las Encinas dünyasının 2019 yılında iddialı bir geri dönüş yapacağı çok kısa sürede netleşti.

İlginizi çekebilir